Cem Garipoğlu cinayet villasında!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Münevver Karabulut cinayetinin bir numaralı katil zanlısı Cem Garipoğlu, Karabulut ailesinin talebi kabul edilince, Bahçeşehir’de cinayetin işlendiği villaya getirildi.

Karabulut ailesinin avukatı Rezan Epözdemir’in talebi üzerine Cem Garipoğlu bugün keşif için Bahçeşehir’deki cinayet evine getirildi.

Cem Garipoğlu’na avukatın Savcılık tarafından kabul edilen talepleri üzerine şu sorular sorulacak…

Epözdemir kamera kayıtlarında cinayet saatlerinden önce 13.08’de testereyi beyaz bir poşetin içinde getirdiğinin tespit edildiğini hatırlatarak testereyi taşıdığı belirtilen poşetin renginin sorulmasını istemişti.

Ayrıca testere almaya evin arka kapısından gittiğini söyleyen Cem’e arkada kapıda anahtar tertibatı olup olmadığı, kapıyı açık bırakıp bırakmadığı ve son olarak testereyi nereden ve nasıl almaya gittiğinin sorulması da talep edilmişti.

Cem’den maktuleyi arka kapıda bekletirken eve nasıl girdiğini ve cinayetin işlendiği iddia edilen mutfakta yaşanılanları uygulamalı olarak göstermesi de istenilen dilekçedeki talepleri yerinde gören soruşturma savcıları Faruk Erşen Yılmaz ile Mustafa Öztürk, bugün cinayet mahallinde keşif yapma kararı aldı.

Cem Garipoğlu’nun hazır bulundurulacağı keşifte avukatı Aytekin Kaya ve bir psikoloğun da bulunacağı belirtildi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: