Çebi: Geçmiş Yönetimden Hesap Sorma İddiasıyla Gelmedik

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, seçim kampanyasında yaptığı konuşmaların aksine bugün “Geçmiş yönetimden hesap sorma iddiasıyla gelmedik” açıklamasında bulundu.

Yeni transferlerin basına tanıtım toplantısında konuşan Çebi, şunları söyledi:

“Geçmiş yönetimden hesap sorma iddiasıyla gelmedik. Camiamız yapılan hataların ortaya çıkarılmasını istedi. Pandemiden kaynaklı bir gecikme oldu. Birilerinin ihracı gibi konular gündeme getiriliyor. Bu mağdur yaratmak için bir senaryo. Gündemimizde yok. Buna genel kurul karar verir. Ekonomik anlamda sıkıntılarımızın olduğu inkar etmiyoruz. Sıkıntıları vurguluyoruz. Bunu Beşiktaş’ın menfaatleri için dile getiriyoruz. Yapılan transferlerde bu sezon bildiğiniz üzere 200-300 bin Euro’yu geçmeyen kiralama bedeli pek olmadı. Galiba 1 tane oldu. Transferle ilgili bonservis kimseye ödemedik. Çok tasarruflu bir transfer dönemi geçirdiğimizi iddia edebilirim. 8 milyon Euro tasarrufumuz var. Ekonomik anlamda kendimizi, uçağından menajerine kadar tasarruf ettik. Bu anlamda kendimizi başarılı görüyoruz.

Kadromuzun eleştirildiği kadar doğru olmadığını iddia ediyoruz. Yapılmayan transferler eleştirildi. Bunların arkasında kimin olduğu bellidir. Kendimizi baskı altında hissetmeden, hocamız ve scout ekibinin de içinde olduğu bir süreçte bizler transferi yaptık. Tabii ki süreç içinde herkesin aynı fikirde olmasını bekleyemezsiniz. Bizler başarılı bir transfer dönemini ortak şekilde yaptık. Başarılı olacağımızı göreceksiniz. Ekonomik olarak rakamları verdim. Biz Beşiktaş’ın geleceğini oluşturmaya çalışıyoruz.”

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d