BeşiktaşBJKSpor Haberleri

“Can Çobanoğlu’nun Beşiktaş’ta Görev Yaptığını Allah Biliyor”

Beşiktaş Kulübü, Galatasaray Divan Kurulu üyesi Can Çobanoğlu’nun başkan Ahmet Nur Çebi’nin danışmanlığını yaptığı iddialarını yalanladı. Gazeteci Turgay Demir ise Çobanoğlu’nu kulüpte gördüğünü ve görev yaptığını bildiğini iddia etti.

Siyah beyazlı kulüp Can Çobanoğlu tartışmalarıyla ilgili resmi bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı. “Can Çobanoğlu’nun Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin danışmanı olduğu yönünde basında ve dijital medyada yer alan haberler tamamen asılsızdır. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, akrabası ve aile dostu olan, ağabey-kardeş ilişkisi içinde bulunduğu Can Çobanoğlu’ndan herhangi bir danışmanlık hizmeti almamakta, Çobanoğlu’nun Kulübümüz bünyesinde herhangi bir görevi bulunmamaktadır” denilen açıklama şöyle devam etti:

“Taraftarlarımızdan, uzun bir süredir devam eden karalama kampanyasının bir parçası niteliğindeki bu tarz maksatlı haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.”

Gazeteci Turgay Demir ise kulübün yaptığı açıklamayı Twitter’da alıntılayarak Can Çobanoğlu’nun kulüpte görev yaptığını Çebi’nin de Çobanoğlu’nun da bildiğini iddia ederek “Ama en başta Allah biliyor” ifadelerini kullandı.

Demir’in iddiaları şöyle;

“Bu açıklamayı yapanlara cevabımdır; benim adım Turgay Demir kimseyi karalamam , Beşiktaş’ı asla karalamam!

Can Çobanoğlu’nu kulüpte gördüğüm gün kendisine burada ne işin var dedim! O da bana “bütün kulüpler bizim, burada olmam da normal değil mi sevgili Turgay” cevabını verdi. Ben de ona “benim Galatasaray’da Görev almam ne kadar yanlışsa senin burada görev alman da o kadar yanlış dedim…

Yetmedi arkasından başkan Çebi‘ye bu arkadaş burada ne arıyor diye sordum! Akrabası olduğunu söyledi…

Akrabanız bile olsa Beşiktaş kulübü nde herhangi bir iş yapmamalı dedim.

Yaptığını başkan da biliyor, Çan Çobanoğlu da biliyor ama en başta Allah biliyor…

Bir ara Beşiktaş medya direktörü ararken kararı Can Çobanoğlu veriyordu siz ne anlatıyorsunuz!

Yaptığınız hatayı örtmek için insanları yalanlamayın. Böyle hiçbir yere varamazsınız.
Fanatik Galatasaraylı Çobanolu’nu Beşiktaş kulübü nde görevlendirerek bir hata yaptık ama pişman olduk deyiverin ki ben şampiyonluk kutlamalarını kimin organize ettiği konularına falan hiç girmeyeyim.

40 yıllık Turgay Demir yalan söylemez.”

BJK Şampiyonluk Kutlaması Can Çobanoğlu tarafından mı organize edildi?

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu