BJKSpor Haberleri

“Çakma Onana” Tartışması

Ahmet Nur Çebi’nin “Geçmişine baktım, talep edenlere baktım” dediği Jean Onana konusunda yeni bir tartışma başladı. Çebi’nin “gelecek gördüğü” Onana Jean Onana mı yoksa Amadou Onana mı?

Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Hürser Tekinoktay, X platformunda yaptığı paylaşımda Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Jean Onana hakkındaki sözlerini alıntılayarak ilginç saptamalarda bulundu.

Konuşmasında Çebi “Biz bunları saklamaya ihtiyaç duyuyoruz siz de bize saygı duyun. Gelelim Onana konusuna. Onana konusunda çok iyi örnek verdim. Hocanın istediği bir transferdi, ben de uygun gördüm. Geçmişine baktım, talep edenlere baktım. Gelecek gördük, hep beraber gördük. Sadece bir kişinin aldığı karar değil. Çok güzel de bir örnek verdiğimi düşünüyorum. Hakem bayrağı erken kaldırdı diye hatalıysa benim taraftarım da erken bağırmayacak” ifadelerini kullanıyor.

Julio Alves transferinin perde arkasında yaşananlar ve fon şirketinin maharetleri!

Tekinoktay ise Çebi’nin “Talep edenlere baktım” sözlerine atıfta bulunarak herkesin istediği Onana’nın Everton’da forma giyen Amadou Onana olduğunu yazdı.

Tekinoktay paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Ahmet Nur Çebi: “Transferi saklamaya çalışıyoruz, Onana’nın geçmişine baktık, karar verdik Onana’yı kimler istememiş.” diyor.

Yahu senin geçmişine baktığın herkesin istediği, Anderlecht ve Hoffenheim alt yapısından yetişen ve Everton’a giden Amadou ONANA…

Aldığın ise Kamerun Nkufo futbol okulundan yetişen Jean ONANA.

İkisinin de tek özelliği 2022 yılında Fransa Lille takımından lisans çıkmış olması.

Ama senin aldığın Lille’de 1 maç oynamış;
orijinali ise 32 maç oynayıp Everton’a gitmiş.”

Ahmet Nur Çebi’nin firması çalışanları tarafından dolandırıldı

Ahmet Nur Çebi: 2-3 Transferle İşi Bitiririz, Yüzde 99 Şampiyonuz

Pedro Franco skandalı! Menajeri de eski çalışan Erdil Arpacı mı?

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu