Bilgihan Cenk Sürmen: Utanmıyorlar

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş cephesinde Ahmet Nur Çebi ve yönetiminin Fenerbahçe’ye tepkisi  artıyor.

Beşiktaş yöneticisi Bilgihan Cenk Sürmen, Fenerbahçeli yöneticilerin açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. “Utanmıyorlar”

Bilgihan Cenk Sürmen’in Twitter hesabından yaptığı açıklamanın tamamı şöyle:

“Hakemlerin BEŞİKTAŞ’ımıza karşı ön yargılı yaklaşımları artık kabul edilemez bir hal almıştır. Bunu çok iyi bilen rakip takım futbolcu, taraftar ve hocaları futbolcularımızı tahrik edip ceza almalarını, haram yemeye alışmış kursaklarını doyurmaya çalışmaktadır.

Sahadaki hakemin görmediğini varsayarsak ( YERSEN) VAR da bulunan hakem bu ağır tahriki nasıl görmüyor? Bizler bunu merak ediyor ve artık YEMİYORUZ.

Şaibeler ile dolu geçmişi olanlar Ligi bitirmeyiz deyip imtiyaz peşine düşerken bir bakıyorsun kollanmaya başlıyor.

Hala sebebi bile açıklanamayan goller iptal oluyor!

Dün gece bir başkası, bariz golü iptal ediyor.

Seyit Subaşı Cinayeti: Bilgihan Cenk Sürmen İfade Verdi

Bilgihan Cenk Sürmen: Utanmıyorlar

Türk futbolunun her unsuru göz göre göre yapılan bu kayırmayı görüyor, TFF’nin ve MHK bu konuda ne bir sesi çıkıyor, ne de bir yaptırımı oluyor…

Tahammül edilemez, bize şaibeli geçmişi hatırlatan bu duruma tüm futbol kamuoyu destek vermeli. Bu kaos ve adaletsizlikten Türk futbolunu kurtarmak için herkesi göreve davet ediyorum.

Bir sözüm de spor yazarları ve yorumcularına. Rosier’in pozisyonu için atılan dirseği görmeyen hakem ve onu çağırmayan VAR’a da bir iki çift laf edin yada “oramı çekme buramı çek” diyenlere sessiz kaldığınız gibi şimdi de susun.

Her deplasmanda organize şekilde eziyet gören, kapılar da kalıp yıldırılmaya çalışılan, asla sevdasından ve Arma peşinden ölse dönmeyecek büyük BEŞİKTAŞ taraftarı ,bu duruma artık sessiz kalmayacak, Gerektiği yerde gereken tepkiye verecek ve adını dağlara yazacaktır. ARTIK YETER!!.”

Bilgihan Cenk Sürmen’in Onur Bulut cevabı: “Sahte evrak, sahte imza ile Kayseri şehrini temsil etmek size hiç yakışmıyor.”

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: