Browsing: Kasımpaşa Beşiktaş

Haber
Antrenman Maçı

NationalTurk yorumcusu ve Beşiktaş camiasının sevilen isimlerinden Fuat Yaman’ın Kasımpaşa Beşiktaş maçıyla ilgili olarak kaleme aldığı yazı;

Haber
Donk topu şans topu oldu

Hürriyet gazetesi yazarı Kenan Başaran’ın, Beşiktaş’ın Kasımpaşa’yı 3-0 mağlup ettiği maçla ilgili olarak kaleme aldığı yazı;

Haber
Son Dakika! Kasımpaşa’ya ret

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kasımpaşa Beşiktaş maçının tekrar edilmesine yönelik karara Kasımpaşa’nın yaptığı itirazı reddetti. Kasımpaşa Beşiktaş maçı tekrar oynanacak.

Haber
Büyük Beşiktaşlı! İhsan Kalkavan bir şeyler söyledi!

Beşiktaş camiasının pek de sevilmeyen isimlerinden biri olan, şimdiki Kasımpaşa yöneticisi İhsan Kalkavan, TFF’nin Kasımpaşa Beşiktaş maçı hakkındaki ‘tekrar’ kararına tepki göstererek gerekirse maça çıkmayacaklarını iddia etti.

Haber
Barış Şimşek kılıfına uydurdu! Maçın tekrarı çok zor

Kasımpaşa Beşikta maçının skandal ötesi hakemi Barış Şimşek, kendini kurtarmak ve maçın tekrar edilmesini önlemek için raporunu kılıfına uydurdu! Barış Şimşek, Donk ikinci topu Almeida’nın topuna atmadan önce düdük çalıp oyunu durdurduğunu iddia etti.

Haber
Kasımpaşa hazırlıkları başladı

Trabzonspor’la 0-0 berabere kalarak Galatasaray’la puan farkını 2’ye indirme fırsatını tepen Beşiktaş, bir günlük iznin ardından Kasımpaşa maçının hazırlıklarına başladı.

1 2