Browsing: Beşiktaş mali kongre

Haber
Fulya davasında büyük gün 4 eylül!

Beşiktaş kongre üyesi Hürser Tekinoktay’ın açmış olduğu,kamuoyunda Fulya Davası olarak bilinen dava duruşma tarihi 4 Eylül günü saat 11.05 olarak belirlendi./BesiktasPostasi Özel

Haber
Hürser Tekinoktay bombaladı, Fikret Orman sataştı!

Beşiktaş’ın Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda bir sonraki seçim için başkan adaylığını açıklayan Hürser Tekinoktay da bir konuşma yaptı. Başkan Fikret Orman sözlü sataşmalarla Tekinoktay’ın konuşmasını engellemeye çalıştı.

Haber
Yıldırım Demirören dönemi ibra edilmedi

Beşiktaş Kulübü’nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda, eski başkan Yıldırım Demirören’e ait 1 Ocak-27 Şubat 2012 dönemi faaliyetleri, idari ve mali açıdan ayrı ayrı oy çokluğuyla ibra edilmedi.

Haber
10 Haziran’daki Mali Kongre merakla bekleniyor

Eski başkan Yıldırım Demirören’in yaptığı harcamalarla Beşiktaş Kulübü’nü borç çıkmazına sürüklediği için muhaliflerin, 26 Şubat’taki mali kongrede bütçeyi kabul etmemesinin ardından, 10 Haziran Pazar günü Akatlar’da yapılacak Mali Kongre’deki tutumları merak konusu.

Haber
İdari ibra eşit çıktı, bütçe kabul edilmedi

İdari ibra gelmedi, bütçe kabul edilmedi… Beşiktaş Kulübü’nün Yıllık Olağan Mali ve İdari Genel Kurul toplantısında kulüp yönetim kurulu mali bakımdan oy çokluğu ile ibra edilirken, idari yönden yapılan oylamada ise oylar eşit sayıda çıktı.

Haber
Beşiktaş’a transfer yasağı mı geldi?

Beşiktaş’ transfer yasağı mı geldi? Camia bu dedikoduyla çalkalanıyor… Beşiktaş’ta kritik Mali Genel Kurul’a sayılı günler kala ortaya atılan bir iddia şok etkisi yarattı.

1 2