BeşiktaşBJK HaberleriSpor Haberleri

Beşiktaş yönetimi sosyal yardım isteyen şampiyon boksörü Emin Eroğlu ve hocasını kovdu

Beşiktaş yönetimi beslemesi ve sporu yapabilmesi için sosyal yardım isteyen Milli sporcusunu ve onu yetiştiren hocasını kovdu.

Türkiye Şampiyonluğu ve Dünya ikinciliği bulunan milli sporcu Emin Eroğlu Beşiktaş yönetim kurulu üyesi, Seyit Ateş ile Yönetim kurulu başkanı Ahmet Nur Çebi’nin kendisine karşı davranışları ve turumunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Seyit Ateş, AK Parti’den Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı…

Beşiktaş boks takımının boksörü Dünya 2. Emin Erdoğdu’nun baş antrenörü ile klüpten nasıl kovulduğunun açıklaması…

EMİN ERDOĞDU: BEŞİKTAŞ JK YÖNETİMİNİN AMATÖR SPORCUYA VERDİĞİ DEĞER

Beşiktaş boks takımının Dünya 2. boksörü Emin Erdoğdu’ya yapılanlar büyük tepki gördü

Beşiktaş’ın emekçi davulcusu Sarı Emrah lakaplı Emreh Ertutan Beşiktaş boks takımımızın boksörü dünya 2. Emin Erdoğdu’nun baş antrenörü İle klüpten nasıl kovulduğunun açıklaması… Biz utandık yemin ederim, hala orada oturuyorsunuz… ! #istifa edin

Bu ayıp size bir ömür yeter… İstifa edin..! Ahmet Nur Çebi. Beşiktaş ı doğrarlar sesiniz çıkmaz, emekçilerin hakkını yersiniz, siz orada ne yapıyorsunuz? Harçlıklarını biriktirip bileklik forma bilet alan insanların hakkını yiyorsunuz.

Ahmet Nur Çebi’nin Kars seyahatine büyük tepki

https://twitter.com/erkan_ozturk75/status/1621426685156511744?s=20&t=_vHvJbmNkYR–aWkgvUO9g

Beşiktaş eski sporcusu ve kongre üyesi Aker Çıtak: Rezalet. Midem bulandı. Çok üzüldüm. Gerçekten kimyam bozuldu. Ben ki hukukçuyum, sosyal yaşamda dahi karşıyı dinlemeden yargıya varmamaya özen gösteririm. Spora ve sporcuya değer vermekten aciz, rant eksenli, mafya vari, kibirli, avam, varoş, sakil, kalitesiz bir süreç..

Vallahi genç boksör umuz haklı yerden göğe kadar hemde Beşiktaş’ı bitirmeye and mi içtiniz ve ANÇ

https://twitter.com/09osmn/status/1621429726148534272?s=20&t=_vHvJbmNkYR–aWkgvUO9g

Seyit bey bunlar doğru mu? Bu çocuğa vereceğiniz para klupte birinizin bir aylık öğle yemeğidir. Yazıktır ayıptır. Siz boyle mi yöneticilik yapıyorsunuz.Eğer bunlar doğru ise lütfen istifa edin. Beşiktaş’ımıza sizden çok daha hizmet edecek nice gönüllü var  @seyitates04

https://twitter.com/byihy_1903/status/1621424310131761154?s=20&t=_vHvJbmNkYR–aWkgvUO9g

Beşiktaş Boks takımının Dünya 2. boksörü Emin Erdoğdu’nun baş antrenörü Zeki Karali’nin Arma’ya adanmış hayatlar albümünden

Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi ve Başkan adayı Hürser Tekinoktay ise, geçtiğimiz günlerde Radyospor’da Aygün Özipek’in sunduğu Ters Köşe programındaki sözlerini tekrar paylaştı.

Hürser Tekinoktay: Sporcunun bir emeği vardır, ter döker, var olma mücadelesi verir. Siz bunlara saygı duymazsanız nasıl amatör sporcu yetiştireceksiniz? Yetiştiremezsiniz.

Hürser Tekinoktay: Son Divan Kurulunda Olağanüstü Seçim Kararı Alınmalıydı

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu