Beşiktaş’ın geleneksel iftar davetinde bordo mavi rüzgarı esti

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Ahmet Nur Çebi BJK Vodafone tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde davet ettiği Ahmet Ağaoğlu’nu mavi gömlek bordo kravat ile karşıladı.

Beşiktaş’ın geleneksel iftar daveti spor, iş, sanat ve siyaset dünyasını buluşturdu. Vodafone Park’ta gerçekleşen iftarda Başkan Ahmet Nur Çebi ile Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu aynı masada yemek yedi.

Geleneksel iftar davetine Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kasımpaşa Başkanı Fatih Saraç, VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Eski Başkanı Adil Gevrek, İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu’nun yanı sıra bazı Beşiktaşlı taraftar derneği üyeleri katıldı.

Galatasaray ve Fenerbahçe‘nin ve Ahmet Nur Çebi yönetimine muhalif olan divan üyeleri ve eski yöneticilerin olmadığı yemekte bir konuşma yapan Beşiktaş Başkanı Çebi, “Ramazan önemli bir aydır. İslam alemi için, bizler için kardeşliğin, birlikteliğin daha da arttığı zaman dilimidir. Senede bir aydır ama doya doya yaşarsak kıymetini anlayabileceğimiz bir aydır. İftar sofraları, dostluklar ve sohbetler her birimizin 11 ayda çektiği sıkıntıları unutturacak bir aydır” diye konuştu.

Hafta sonu oynanan karşılaşmalarda Beşiktaş tribünlerinden Ahmet Nur Çebi’ye ‘Trabzonspor’a Başkan olsana’ tepkisi gelmesine rağmen Ahmet Nur Çebi ‘nin, Ahmet Ağaoğlu ile aynı masada olup mavi gömlek bordo kravatı ile fotoğraf vermesi tepkilerin daha da armasına neden oldu.

çArşı resmi twitter hesabından bu anı gösteren fotoğrafı ‘dışarda yüz bin taraftar…” diyerek paylaştı.

”O iftara efsaneler neden gelmedi?” Flaş sözler…
Hakan Gündoğar ve Nihat Kahveci, Nutspor’da Beşiktaş’ta geçtiğimiz gün yapılan ve tepki çeken iftarı değerlendirdi.

Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi, önceki gün geleneksel iftar yemeği gerçekleştirirken iş, siyaset ve spor dünyasından isimleri Vodafone Park’ta ağırladı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun da davetli olduğu gece taraftarın tepkisini çekerken Hakan Gündoğar ve Nihat Kahveci, bu konuyu Nutspor’da değerlendirdi…

HAKAN GÜNDOĞAR: “BUNLARLA FOTOĞRAFI OLSA BAŞKANIN…”

“Çok takıldığım bir nokta var. Beşiktaş Kulübü iftar yapıyorsa orada kimler olmalı? Önce Metin, Ali, Feyyaz, Gökhan, Sergen. Nihat, Tayfur Havutçu… Say say bitmez. Bunlarla bir masada fotoğrafı olsa sayın başkanın, Ahmet Ağaoğlu’yla fotoğrafları da çıksa böyle tepki olmazdı. Samet Hoca mesela… Bu isimler çağrılırsa ben en az 10 kişi saydıysam 8’inin geleceğini düşünüyorum.”

NİHAT KAHVECİ: “DAVET EDİLMELERİ GEREKİRDİ”

“Çağrıldı mı bu kişiler? Bana mesela hiçbir şey gelmedi. Ben sorun değilim. Fikret başkan döneminde beni dışladılar zaten. Sorun değil o. Ama olması gerekenler var. Geleneksel iftar yemeği diyorsun. Bu geleneğinde olan çok figürler var. Onları davet etmen gerekir.

Hadi hepsini geçtim. Tribünler hala Metin, Ali, Feyyaz diye haykırıyor ve onların davet edilmesi gerekir. Bizi bırak hadi. Bizi dışlamışlar zamanında. Ama geleneksellik öyle çok geniş bir anlam ve bulunması gereken çok insan var. Ahmet başkanlara da gelince, beraber olmaları inşallah Sörloth’u konuşuyorlardı bari diye düşünsün Beşiktaşlı taraftarlar!”

Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Beşiktaş’ın geleneksel iftar davetinde bordo mavi rüzgarı esti - Medya Oluşum

Bir Cevap Yaz