Spor Haberleri

Ahmet Nur Çebi, Hasan Arat’ı topa tuttu: 22 senedir neredeydin

Beşiktaş kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi, başkan adayı olmak istediğini açıklayan Hasan Arat’a çok sert ifadelerle yüklendi. Çebi “22 senedir neredeydin? Neden aday olmadın şu zaman boyunca?” dedi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Park’ta gerçekleştirilen basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi, Hasan Arat’a sert ifadelerle yüklendi

Ahmet Nur Çebi, olağanüstü seçime gidilmesini isteyen ve başkan adayı olduğunu açıklayan Hasan Arat’a çok sert ifadelerle yüklendi.

Hasan Arat’ın her puan kaybından sonra sosyal medyadan tweet atıp seçim istediğini kaydeden Ahmet Nur Çebi, “Yıldırım Bey’e kızmışsın; Serdar Bilgili’ye silah çekmişsin yani kavga etmişsin. Fikret Orman’a, efendime söyleyeyim, ‘Bu hırsızdan hesap sor’ demişsin, bana gelip. Niye aday olmamışsın 22 sene boyunca… Beşiktaş’ta bir sorun yok. Onun için genel kurul istiyorlar” diye konuştu.

Hasan Arat Katarlı Nasser Al-Khelaifi ile resim paylaştı

İşte Ahmet Nur Çebi’nin Hasan Arat hakkındaki açıklamaları;

– “Aylardır sabırla bekliyorum. Takım kazanıyor ortada yoksun. 1-1 sonucun ardından ‘Genel Kurula gidelim’ diyorsun.

“Ayıp ayıp. Ahmet Nur Çebi’den Hasan Arat’a: 22 senedir ortalıkta yoksun. Ağzımı açmıyorum aylardır o nasıl tweet?”

NationalTurk Haber

Takım kazanıyor ortada yoksun, takım puan kaybedince hemen tweet! hemen genel kurula gidelim!

Buraya geldiğimde elinde çikolata paketi ile geldin ‘Hesap sor’ diyorsun, sonra ‘hesap sor’ dediğin adamla kolkolasın. Yanınında çalışan adamla birlikte tribünleri idare ediyorsun. Bunu bilmeyen yok. Susuyorum. Yıldırım Demirören’e kızmışsın, Serdar Bilgili’yle kavga etmişsin.

“Fikret Orman’a ‘Bu hırsızdan hesap sor’ demişsin.”

Fikret Orman’a ‘Bu hırsızdan hesap sor’ demişsin. 22 senedir neredeydin? Neden aday olmadın şu zaman boyunca? Kaos falan yok arkadaşlar.

O yüzden bu arkadaşlar buraya talipler haberiniz olsun. Sosyal medyada yarattıkları fırtınayı da ben iyi olanları göğüsleyeceğim ve kapıma da çağırıyorum. Gerçekten iyi niyetli demek istiyorum. Kötü niyetli olanlara da Allah yollarını açık etsin. Onlara hakkımı helal etmiyorum.”

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu