Ahmet Nur ÇebiBJK HaberleriFulya DavasıHaberHürser TekinoktaySpor Haberleri

“Zarara uğradık” diyen Ahmet Nur Çebi’ye hatırlatma: Buyurun mahkeme salonuna

Ahmet Nur Çebi

Kameralar önündeyken Beşiktaş’ın Fulya’da zarara uğradığını söyleyen, ancak bu konuyla ilgili açılan davaya kayıtsız kalan 2. Başkan Ahmet Nur Çebi’ye hatırlatıyoruz: Fulya davasına yarınki inceleme toplantısıyla devam edilecek.

Kamuoyunda Fulya davası olarak bilinen, Beşiktaş Kulübünün Fulya Süleyman Seba Projesinde zarara uğratıldığı iddiasıyla kongre üyeleri tarafından açılan davada yarın yine kritik bir gün.

Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi, 6. Asliye Hukuk Mahkemesi duruşma salonunda bilirkişi raporunun incelenmesi için toplantı yapılacak. Davacı Hürser Tekinoktay ve vekili avukat Tekin Bilge ile davalı Beşiktaş Beşiktaş kulübü yönetim kurulu adına avukatların ve bilirkişi heyetinin katılacağı toplantıda bilirkişilerin hazırladığı rapor incelenecek ve yeni belgeler ortaya konulacak.

Beşiktaş Postası olarak, Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye hatırlatmak istiyoruz; “Fulya’da 95 milyon zarara uğradık” şeklindeki açıklamanızı somut verilerle ortaya koymak ve Beşiktaş’ı uğradığı zarardan geri döndürmek istiyorsanız yarın (30 Ocak Cuma) sabah saat 10:00’da Çağlayan Adliyesi 6. Asliye Hukuk Mahkemesi duruşma salonunda olunuz!

[adrotate banner=”108″]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu