Yalçın Karadeniz: Fikret Orman ile ilk betonu döktük hayırlı olsun

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Vodafone Arena Batı Tribünü’ne Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ve Fikret Orman ilk betonu beraber döktü.

Vodafone Arena hızla yükseliyor…

Beşiktaş Başkanı Divan, Disiplin, Denetleme ile Seçme ve Sicil Kurulu Üyelerimiz, çalışan işçilerle birlikte ilk betonun dökülmesine tanıklık etti.

Başkan Fikret Orman ile, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, İcra Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Disiplin Kurulu Başkanı Yavuz Özeren ilk betonu birlikte döktü. Ardından da işçilere dağıtılmak üzere kurban kesildi.

Ahmet Nur Cebi Emre Kocadag Fikret Orman

Başkan Fikret Orman ile, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, İcra Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Disiplin Kurulu Başkanı Yavuz Özeren ilk betonu birlikte döktü. Ardından da işçilere dağıtılmak üzere Emre Kocadağ ile kurban kesildi.

BJK TV’ye açıklamalarda bulunan Başkanımız Fikret Orman ve Yalçın Karadeniz şunları söyledi

“Temeli 6 ay önce attık ve şu anda 3 tarafta inşaat hızla devam ediyor. Taraftarımızın bildiği isimleriyle; Eski Açık, Yeni Açık ve Kapalı’da inşaat çalışmaları sürüyor. Herkes merak ediyordu ‘Numaralı Tribün ne zaman başlayacak diye’. Numaralı’nın da bugün temeline başladık. Temmuz ayı itibari ile sahanın şekli oluşur ve insanlar daha net anlayabilirler.

Burada çalışan işçilerimizi de motive etmek için böyle bir tören düzenledik. Allah hayırlar nasip etsin.

Yalcin Karadeniz Fikret Orman Ersan Aksoylu

Çok hızlı ilerleyemiyoruz, çünkü büyük bir yatırım. Böyle yatırımları devletler 4-5 yılda yapamıyorlar. Şu anda yıkılan stadlar var, 3-4 yıldır bitirilemiyor. Vodafone Arena’nın temelini 6 ay önce attık ve hızla ilerliyoruz. Çok daha hızlı olabilirdik ama parasal olarak hem kulübün faaliyetlerini sürdürmemiz de hem taraftarımızın beklentisi olan bütün branşlarda transferler yapmamız gerekiyor.”

Başkan Fikret Orman ve Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz taraftarları kombine kart almaya da davet etti ve işçilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ahmet Nur Cebi Fikret Orman InonSatdi Demir Celik

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d