Son Dakika: Skandal iddiaların ardından Tekinoktay o ismi istifaya çağırdı

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’taki otopark skandalına yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun adının karışmasının ardından Beşiktaş Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, Mahmutyazıcıoğlu’nu istifaya davet etti.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Hürser Tekinoktay’ın mesajları şöyle;

“Bazı Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyeleri hakkında uzun süredir yazılı ve görsel medyada dile getirilen uygunsuz iddialar hakkında henüz net ve tatmin edici bir açıklama yapılmamış olmasını üzüntüyle karşılıyorum.

Buna sebep olan profesyonel idareci ve gönüllü görev yapan Yönetim Kurulu Üyelerinin herkesi tatmin edecek bir açıklama gelene kadar Sayın Başkan’a istifalarını sunmaları gerektiği kanısındayım.

Kısa bir süre sonra Liglerin ikinci yarısı başlayacak. Bu süreçte herkesin takıma, sahaya ve Beşiktaş’taki işine konsantre olmaları gerekirken, bu iddiaların gündem olmaya devam etmesi hem Başkanın hem de Yönetim Kurulu Üyelerinin performanslarını düşürecektir.

Sorumluların Başkana duymaları gereken saygı ve profesyonelliklerine istinaden bu istifaların verilmesi ve Başkanın son kararı vermesi daha şık ve uygun olacaktır.”

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: