Spor HaberleriÇarşı DavasıFulya Davası

Sarı Emrah : “Umutsuz umut, HODRİ MEYDAN”

Beşiktaş Çarşı Grubu sevilen isimlerinden Emrah Ertutan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada  Beşiktaş kongresinde yönetimi ibra etmemesinden ötürü BJK yönetim kurulu üyesi Umut Şenol’un iş yerlerini patronlarını arayarak işiyle tehdit edildiğini iddia etti.

Beşiktaş tribünün davulcusu olarak ün yapan Sarı Emrah kendisini hem CHP Şişli belediyesi meclis üyesi hemde Beşiktaş kulübü yönetim kurulu üyesi olan Umut Şenol için su açıklamaları yaptı:

Sarı Emrah : “Umutsuz umut, HODRİ MEYDAN”

“Beşiktaş Yönetim Kurulunun yönetim şeklini anlatayım sizlere; Kendisinden olmayan, kendilerini eleştiren, ibra etmeyen kişilerin iş yerlerini patronlarını arayarak işiyle tehdit ederler. Ve bunları yaparken çok daha sinirli bir düşman edindiklerini bilmeden Umutsuz umut, HODRİ MEYDAN

Umutsuz unut sen nasıl demokrat bir insansın ulan insanların ekmeğiyle oyna diye sana kim verdi o emri açıklayacaksın.

Kendi ayağına sıktın umutsuz umut sosyalist demokrat umut. İnsanların işiyle oynayan Meclis üyesi umut. HODRİMEYDAN sana bu saatten sonra.”

“Umut Şenol denilen zat kendilerini eleştiriyoruz diye insanların ekmeğiyle oynamaya çalışan biridir. Haberiniz olsun sn başkanım Ekrem İmamoğlu bu gibi kişiler bizleri itibarsızlaştırır. Bizler sosyal demokrat, Atatürk’ün devrimlerinin takipçileriyiz.

@ekrem_imamoglu başkanım bununla ilgilenecek misiniz ? Yoksa beni işten mi çıkartacaksınız ?
Umut Şenol sen nasıl İBB Meclis üyesi oldun seni kim yaptı umutsuz Umut. Burası sosyal demokrat Atatürk’çü bir partidir. Sen kimsin kime hizmet ediyorsun onu söyle? Sana kim verdi emri git Emrah’ın işini tehdit et diye? Söylesene Umutsuz.” dedi
Emrah Ertutan BJK 2020 İdari ve Mali Genel Kurul Konuşması “Fulya Davasını açıklayın!”

https://www.youtube.com/watch?v=FxVp9-huikA

Kulüp, kesinlikle siyasetle uğraşmaz.

Umut Şenol’un tweeti ortalığı karıştırdı

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu