Samet Aybaba: Takasla verecek oyuncumuz yok

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba son günlerde ayyuka çıkan transfer söylentileri hakkında açıklamalarda bulundu. Aybaba mevcut kadrodan kimseyi takasta kullanmayacaklarını söyledi.

BJK TV’ye konuşan Samet Aybaba Fernandes hakkında çıkan takas söylentileriyle ilgili olarak “Bu konudaki net tavrımızı defalarca ortaya koyduk. Bizim oyuncularımıza başka kulüpler talip olabilir, bu gayet doğaldır. Biz de onun karşılığında başka kulüplerden başka oyunculara talip oluruz. Onların verdiği değil bizim istediğimiz oyuncular varsa böyle bir şey konuşmaya başlarız” diye konuştu.

“Kamuoyunu oyalamak için Beşiktaş’ın üzerinden bazı konular gündeme getirmek için böyle şeyler yapılıyor” diyen Samet Aybaba, “Şu an mevcut kadromuzun içinden takasla verebileceğimiz bir isim yok. Başka takımdan birine talip olursak, o takım bizden bir oyuncuyu düşünürse o zaman bunları konuşabiliriz” ifadelerini kullandı

Beşiktaş’ın büyük düşünmek zorunda olan bir takım olduğunu da sözlerine ekleyen Aybaba, “Bizim bu tarz haberlere kulak tıkamamız gerekiyor. Camia olarak çok çabuk hareket etmemiz lazım. Zamana ihtiyacımız var ama aynı zamanda çabuk hareket etmemiz de gerekiyor. Eksiklerimizi giderip; hedefi şampiyonluk olan bir ekip kurmaya çalışacağız. Beşiktaşlılar lütfen böyle basit oyunlara gelmesinler” dedi.

Share.

Leave A Reply