Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan Mesut Urgancılar’a hodri meydan!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ta eski Başkan Fikret Orman’ın da katıldığı Divan Kurulu toplantısı sona erdi ancak önceki yönetimle mevcut yönetim arasındaki tartışma devam ediyor.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendi dönemlerinde alınan ve yolsuzluk olduğu öne sürülen 11 daire ile ilgili arkalarından ithamlarda bulunan genel sekreter Başkanı Mesut Urgancılar’a gel yüzleşelim dedi.

Konu ile ilgili olarak daha önce “Barter çekleriyle 11 daire alınması kararı BJK icra kurulunca alındı, bu esnada BJK İcra Kurulu Başkanı ise Ahmet bey, şimdi bu durum belgeleriyle sabitken, Sn. Urgancılar böyle algı yapıyorsa ben bu arkadaşların hiçbir şekilde objektifliğine inanmam.” paylaşımında bulunan Mahmutyazıcıoğlu, bu kez Urgancılar’ı birlikte canlı yayına çıkmaya davet etti.

Divan toplantılarında sürekli eski yönetim aleyhinde konuşan Mesut Urgancılar’dan tek kelime cevap gelmedi

Şafak Mahmutyazıcıoğlu TELE 1’de bombaladı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan Mesut Urgancılar’a; ” Başkanınızdan izin alırsanız sizi bekliyorum”

“Sn.  Mesut Urgancılar eğer izin alırsanız başkanınızdan sizi BJK TV’de 27/11/2021 tarihinden itibaren dilediğiniz gün ve saatte dilediğiniz kadar sürecek bir canlı yayına davet ediyorum. bir de o gün elinizde rapor da olursa daha da güzel olur size veremeyecek cevap yok… Kürsüye çıkartmadınız bahanesi misafirsin divan üyesi olmayan çıkamaz dediniz. Buyrun delikanlı olan bu tekliften kaçmaz. Başkan Ahmet Nur Çebi, Asbaşkan Emre Kocadağ veya Mesut Urgancılar hanginiz isterseniz. BJK TV’de…” ifadelerini kullandı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Mesut Urgancılar bizi suçluyor ama bunların hepsini yürüten ve firmayı bulan Ahmet Nur Çebi’dir. Gidip baksınlar

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Mesut Urgancılar bizi suçluyor ama bunların hepsini yürüten ve firmayı bulan Ahmet Nur Çebi’dir. Gidip baksınlar - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: