Günün OlayıAhmet Nur ÇebiBJK HaberleriFulya DavasıGündemSpor Haberleri

Şafak Mahmutyazıcıoğlu TELE 1’de bombaladı

Önceki günlerde Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Şafak Mahmutyazıcıoğlu, divan toplantısına  katılarak hesap soracaklarını açıklamıştı. 

Daha sonra bir açıklama yapan Mahmutyazıcıoğlu, buna izin verilmediğini belirterek şu ifadeleri kullandı: “Sayın Divan Kurulu Başkanımız, kendisi ile yaptığım telefon konuşmasında açık açık giremeyeceğimi bana söylemiştir. Ben de kendisine yeniden gözden geçirmesini rica ettim. Ancak kabul görmedi, çok acayip değil mi? O kürsüden aleyhimde tek söz söyleyen de izin veren de hesap verir.” demişti.

Divan toplantısında cevap hakkı verilmeyen Şafak Mahmutyazıcıoğlu önceki akşam TELE 1’e katılarak inanılmaz iddialarda bulundu…

Onnik Azinyan’ın hazırladığı Müslüm Gülhan’ın yorumcu olduğu program konuğu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun açıklamalarından bazı bölümler;

Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Divan kurulunda vınladılar diyorlar, kaçtılar diyorlar sonra katılacağım diyorum almayız diyorlar. Divan kurulunda tarihinde görülmemiş şeyler oldu.

” Kursunlar bir platform gelsinler yüz yüze konuşalım. Mesut Urgancıların hakaret dolu konuşması YouTube kanalında var. Fikret Orman’ın bir konuşması yok”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ‘KPMG Raporunda neler yaptıklarını biliyoruz’

“Bir önceki Ernst Young raporunu da açıklamadılar. KPMG raporu da sürekli gidiyor geliyor. Olmamış diyorlar geri gönderip düzenletiyorlar. Bizi o kadar saf sanmasınlar.”

“2 Milyonluk fatura benim cebime girmedi Ahmet Nur Çebi bunu biliyor. Açıklamazlarsa ben bunu mali genel kurulda açıklayacağım.”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu “Çatı danışmanlığı faturası Ahmet Nur Çebi’nin kur farkından ötürü kulübe getirdiğini öğrendiğim bir faturadır.”

Görünen gerçeklik !

“Çatı danışmanlığı faturası ile ilgili bana dava açtılar. Mahkeme beni haklı buldu ve gerekçeli kararda ‘görünen gerçeklik’ diye ibare var. Bu faturanın referansları kaptan çelik. Adam oranın çalışanı kendine bir firma kurmuş.Şimdi bu önemsiz bir şey mi?”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ‘Transfer ettikleri futbolcuya işletme devretmişler’

“Transfer ettikleri futbolcuya işletme devrettiler. Açıklamam gerekiyorsa açıklarım. Bende boş değilim.”

Ali Naibi çift prim almış birini Ahmet Nur Çebi’ye vermiş !

Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Ali Naibi çift prim almış, birini elden Ahmet beye vermiş. Bende sizin gibi soruyorum, işte belgesi burada, neden almış ?

Fulya Davasının sorumlusu Ahmet Nur Çebi’dir !

Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Fulya da ki tahkimi bizzat Ahmet Nur Çebi yönetti. Kulüp avukatlarının bile haberi yoktu. Kendi avukatlarıyla yönetti. Beşiktaş’ın mağduriyetleri söz konusudur. O işin içinde hiç olmadım.

FULYA DAVASI  |  MESUT YILMAZ   |  YAŞAR AŞÇIOĞLU  |  ENGİN BALTACI  | AHMET NUR ÇEBİ | YILDIRIM DEMİRÖREN  |  FİKRET ORMAN

Tahkim Skandalının Detayları! 4 Üyenin Tamamı Nurol İnşaat Bağlantılı

 

Fulya Davası Nedir? Neler Yaşandı? İşte Detaylar

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu