Olcay Şahan & Necip Uysal; Vodafone Arena’da bizi yenecek takım yok!..

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Olcay Şahan & Necip Uysal; Vodafone Arena’da bizi yenecek takım yok!..  Beşiktaş’ın orta sahadaki önemli isimlerinden Olcay Şahan ve Necip Uysal, Almanya’da basın mensuplarının sorularını yanıtladı /  Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş’ın iki genç oyuncusu Olcay Şahan ve Necip Uysal, basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve iddialı açıklamalarda bulundu.

Teknik direktör Slaven Bilic’in kararlarına saygı duyduğunu belirten Olcay, “Takımda çok iyi bir arkadaşlık var. Önümüzde Şampiyonlar Ligi’nde 4 tane final maçı var. Onun için çok iyi hazırlanmak istiyoruz. Beşiktaş’taki 2 sezonu sakatlanmadan geçirdiğim için çok mutluyum ve inşallah böyle devam eder. Bazen ‘forvet arkası oynarsam daha verimli olabilir miyim?’ diye düşünüyorum. Hocam nerede isterse orada oynarım çünkü Beşiktaş Kulübü için mücadele ediyoruz. Tabii ki bazen ihtiyaç oldu ve birkaç maçta orta alanda oynadım. Ben hücumda solda da sağda da oynarım ve hepsinde de seve seve görev yaparım” dedi.

Taraftar desteğiyle geçen sezondan daha başarılı olmak istediklerini söyleyen yıldız oyuncu, “Her mağlubiyette takım olarak değerlendirmede bulunuyoruz. Geçtiğimiz sezon bizim kırılma anımız Konyaspor maçıydı. Son dakikada yediğimiz gol bizi yıktı. Futbolda iniş de var çıkış da… Geçen sezon çok dalgalı bir sezon geçirdik. Haksız yere cezalar aldık. Hatalı hakem kararlarıyla karşılaştık. Biz hep önümüze baktık, yolumuza devam etmek istedik ve 3. olabildik. Bu sezon hepsini daha iyisini yapmak istiyoruz. Taraftarımızın desteği ile o yola devam etmek ve geçen sezondan daha başarılı olmak istiyoruz” diye konuştu.

İnönü Stadı’nın atmosferini özlediğini söyleyen Olcay, “O statta ortalama 3-4 gol attığımızdan dolayı atmosfer bizim için daha iyi oluyor. O stat bittikten sonra bizi kolay kolay yenecek bir takım görmüyorum” ifadelerini kullandı.

“HOCAMIZ NEREDE İSTERSE OYNARIM”

Siyah – beyazlı ekibin bir diğer genç oyuncusu Necip Uysal “Hazırlıklarımız çok iyi gidiyor. Geçen yıldan bir sakatlığım vardı ve onu atlatmak üzereyim. Bu yıl kampta takımla beraber olacağımı düşünüyorum. Benim mevkim orta saha ama nerede oynayacağıma Bilic karar veriyor ve hocamız beni nerede oynatırsa ben oranın gerektirdiklerini yapmaya çalışıyorum. Sağ bekte de iyi oynadığımı düşünüyorum. Defansif özelliklerim biraz daha ön planda olduğu için hocamız nerede karar verirse orada oynamaya hazırım” dedi.

Necip, “Transfere hocamız ve yönetim karar veriyor. Biz bireysel değil, takım olarak iyi olduğumuzu düşünüyorum. Giden birkaç arkadaşımız oldu. Burası Beşiktaş ve büyük bir kulüp, giden herkesin yeri dolar” diye konuştu.

İnönü’de maça 1-0 önde başlamış gibi hissettiklerini söyleyen genç oyuncu, “İnönü Stadı’nın atmosferini özledik. Ben uzun süre burada olduğum için o statta oynamak nasıl bir duygu olduğunu biliyorum. Maça 1-0 önde başlıyoruz gibi oluyor çünkü taraftarın baskısı karşı takımı çok etkilediğini düşünüyorum” diye konuştu.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: