Mustafa Denizli: “Sözlerim yanlış anlaşıldı.”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Antrenmanda basın mensuplarıyla sohbet eden Teknik Direktör Mustafa Denizli, 26. hafta ile ilgili söylediği sözlerinin yanlış anlaşıldığından yakındı. 

Mustafa Denizli, bir basın mensubunun, şampiyonluk yolundaki rakiplerinin puan kaybettiğini ve daha önce 26. haftayla ilgili yaptığı yorumu hatırlatması üzerine, ”Bu konuda rahatsızlığım var. O gün yaptığım basın toplantısında 26. hafta ile ilgili söylediğim sözler yanlış anlaşıldı. Bu toplantının hafta içinde tekrar yayınlanmasını isteyeceğim” diye konuştu.

O toplantıyı yaptığında ligde 7 takımın şampiyonluk mücadelesi verdiğini hatırlatan Denizli, ”Ben 26 veya 27. haftada bu sayının azalacağını ve o haftalarda şampiyonluk yarışı içinde Beşiktaş’ın da olacağını söyledim. Beşiktaş, 26. haftada şampiyonluğunu ilan edecek demedim. Ama maalesef bu konu yanlış anlaşıldı ve yorumlandı” ifadelerini kullandı.

Denizli, şampiyonluktaki rakipleri Fenerbahçe, Galatasaray ve rabzonspor’un haftayı kayıplarla geçirdiklerinin hatırlatılması ve düşüncelerinin sorulması üzerine de bu konuda yorum yapmadı.

Share.

Leave A Reply