Müslüm Gülhan “Sergen Yalçın, John Toshack ve Rasim Kara ile büyük bir projeydi ve Beşiktaş için büyük bir fırsattı”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Önceki dönem başkan adayı olan Hürser Tekinoktay Beşiktaş Ajax maç günü Sports TV ‘de Sergen Yalçın ile birlikte İki tane sportif direktör ile nasıl ve ne şekilde çalışacağını tekrar açıkladı.

Program konuğu, NationalTurk yorumcusu ve Birgün gazetesi yazarı Müslüm Gülhan: Beşiktaş ve Milli Takımda görev yapmış Rasim Hoca ve yabancı olarak yine Beşiktaş, Real Madrid, Galler Milli Takımı gibi çok başarılı bir futbol geçmişi olan John Benjamin Toshack. Sergen Yalçın Beşiktaş Kulübünde Beşiktaş kültür kodlarına sahip tek insan şu anda. İkinci birisi yok ne başkan ne yardımcısı ne genel sekreteri, ne yönetim kurulu. O yüzden onunda kıymetini bilmek lazım.”

“Sergen Yalçın, John Toshack ve Rasim Kara ile büyük bir projeydi ve Beşiktaş için büyük bir fırsattı. Bunu bize tekrar anlatır mısın” diyerek Tekinoktay’a sordu…

Hürser Tekinoktay: Ben iyi bir takım kurulmadığı kanısındayımdım. Daha önce de söyledim. Şayet birlikte çalışma düzenini yaratabilseydik. Çok daha farklı olurdu. Özelikle bir şey dikkatinizi çekti mi bilmiyorum “BİZ Sergen Yalçın’ı Zidane yaparız demiştim.”
Büyük kulüplerde futbolun işletmesini bir tane teknik direktörüne bırakamazsınız…..

Hürser Tekinoktay’ın açıklamaları:

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: