Murat Hazinedar, belediye meclis üyesinin üzerine yürüdü!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

CHP’li Beşiktaş Belediye Meclis’inde, Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Bağımsız Meclis Üyesi Hüseyin Sipahi ile diğer Belediye Meclis Üyesi Mustafa Mercan’ın üzerine yürüdü.

Odatv’ye yaşananları anlatan Mustafa Mercan, “Kurumlar arası bütçe aktarımı ile ilgili bir görüşme yapıyorduk. Üyemiz Cevdet Bayram konuşmak istedi ancak başkan tarafından söz verilmedi. O da söz almadan konuştu” ifadelerini kullandı.

Bir diğer meclis üyesi Zeynep Civelek’in Cevdet Bayram’ın konuşmasının ardından kendisine, “Çok gülüyorsunuz zevk alıyorsunuz herhalde” diyerek sataştığını söyleyen Mercan, “Sen işine bak dön önüne diye bağırdım. Ben böyle deyince Belediye Başkanı Murat Hazinedar ceketini çıkarıp üzerime yürümek istedi. Daha sonra Bağımsız Meclis Üyesi Hüseyin Sipahi de üzerime yürüdü. Burnuma kadar girdi kafa atar gibi” dedi.

Tartışma, zabıtaların araya girerek Mustafa Mercan’ın dışarı çıkarılmasıyla sonlandı. Olayın ardından Meclis Üyesi Cevdet Bayram sosyal medyadan tepki gösterdi. Bayram, “Bugün, Beşiktaş Belediye Meclisinde, meclis üyesi arkadaşlarıma yapılan küfür, hakaret ve saldırıları nefretle kınıyorum. Sabır, sabır, sabır… Utanç duyuyorum. Menfaate, çıkara, paraya yenilenler. Ben hep ilerde sizi bekliyor olacağım” dedi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: