HaberJorge MendesNe Oldu ?Spor Haberleri

Mithat Halis: Schuster ve Mendes’in transferleri araştırılsın

demiroren ronaldo mendes ahmetbulut bp
Yıldırım Demirören, Jorge Mendes ve Ahmet Bulut

 

Menajer Mithat Halis: Parayı veren yöneticilere bakın! Şike iddianamesinde adı geçen ve statlara girmesi yasaklanan menajer Mithat Halis, Türkiye’deki transferler hakkında şok açıklamalar yaptı.

Türkiye’de menajerlerin suçlandığını ancak parayı verenlerin kulüp yöneticileri olduğunu vurgulayan Mithat Halis, “Yöneticiler bu işlerde menajerleri kullanıyor. Kim suçluysa içeri atsınlar. Yabancı futbolcular özellikle Avrupalı oyuncular haricinde yapılan transferlerin çoğunda problemler var. Özellikle Güney Amerika, eski Sovyetler Birliği ülkelerinden alınan futbolcular ve Afrika’dan yapılan transferlerde büyük kaçak var. Avrupa’ya giren kaçak parayı devlet kontrol eder. Bu nedenle bu transferlerde sorun olmaz” diye konuştu.

Schuster’in getirdiği oyunculara bakın!

Mithat Halis, Jorge Mendes ve Juan Figer’in yaptığı tüm transferlerin araştırılması gerektiğini de ileri sürerek “Schuster’in getirdiği oyunculara bakın, o zaman bu işlerde ne olduğunu anlayacaksınız. Fenerliler benimle ilgili duyum almışlar. Trabzonspor bana Sivasspor’da ve A.Gücü’nden oynayan oyuncularıma verilmek üzere teşvik primi vermiş ben de onları taşımışım. Benim oyuncularım; Vittek, Rajnoch, Navratil, Grosicski’ye ‘size teklif gelirse tutun polise götürün’ dedim” ifadelerini kullandı.

[adrotate banner=”189″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu