Manuel Fernandes kovuldu!..

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Manuel Fernandes kovuldu!.. Portekizli’nin komşuları isyan etti. “Aile yaşantımıza uymuyor” diyerek artan şikayetler, lüks sitenin yönetimini harekete geçirdi ve Beşiktaş’ın yıldız ismine “Evi boşalt” yazısı yollandı / Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş’ın Portekizli maestrosu Manuel Fernandes, başına iş açtı. Yetenekli futbolcu özel hayatı nedeniyle ikamet ettiği lüks sitede komşularıyla sorun yaşadı. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, site sakinleri bir araya geldi ve Siyah-Beyazlıların yıldız ismiyle artık komşuluk yapmama kararı aldı. Olay, Beşiktaş Fulya’daki Selenium Twins’te gerçekleşti. Komşuları tarafından gece geç saatlerde ve kalabalık gruplarla eve girmekle suçlanan Fernandes’in çok fazla gürültü yaptığı ileri sürüldü.

Diğer kat sakinleri, site yönetimine şikayette bulununca, Fernandes’e önce uyarı yazısı gönderildi. Ancak ailelerin “Biz burada aile yaşantısı sürüyoruz. Çocuklarımız var. Hem gürültülü yaşantısı hem de bizim geleneklerimize uymayan yapısı devam ediyor” şikayeti tekrarlanınca site yönetimi bir kez daha harekete geçti ve Fernandes’e yollanan ihbar yazısıyla, kiracı olarak oturduğu lüks daireyi boşaltması istendi.

Yaşananların Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’a da bildirildiği öğrenildi. Yıldız futbolcunun önümüzdeki süreçte başka bir daireye taşınması gerekiyor.

Share.

Leave A Reply