Spor Haberleri

Levent Spor Kulübü yaz futbol okulu başlıyor

Ilcemizin guzide spor kuluplerinden olan Istanbul Super Amator Kumede ilcemizi basariyla temsil eden Levent Spor Kulubu her yaz oldugu gibi bu yaz da temuz ayi basinda altyapisini guclendirmek icin altyapi yaz futbol okulunu faaliyete sokuyor.Kirmizi siyahli Besiktas temsilcisi daha guclu bir altyapi ve ilcemizdeki genclerin bos vakitlerini sagliksiz ortamlarda degil de,sosyal bir ortamda,hem arkadaslik baglarini guclendirmek hem de futbolcu adaylarini yesil sahalara kazandirmak icin basvurularinizi bekliyor.Deneyimli antrenorler nezaretinde surecek Levent Spor Kulubu Altyapi Yaz Futbol Okuluna kayit yaptirip devam etmek isteyen 1991-2000 dogumlu futbolcu adaylarinin asagidaki adres ve telefon numaralarindan bilgi almalari gerekiyor.
LEVENT SPOR KULUBU
ADRES:LEVENT SPOR KULUBU TESISLERI HACI ADIL SOKAK NO:20 1.LEVENT KARAKOL YANI LEVENT/BESIKTAS
IRTIBAT TELEFONLARI:0 212 269 07 71
0 212 280 12 08
FAX:0 212 325 31 01
Levent Spor KulübüBeşiktaş’ın köklü spor kulüplerinden Levent Spor Kulübü’nun yaz futbol okulu bu sene de genç yetenekleri bekliyor.
İstanbul Süper Amatör Küme’de de Beşiktaş ilçesini başarıyla temsil eden Levent Spor, alt yapısını daha da güçlendirmek için yaz futbol okuluna bu sene de Temmuz ayı başında start verecek.
Levent Spor Kulübü’nden konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;
“Kırmızı siyahlı Besiktaş temsilcisi, daha güçlü bir altyapı ve ilçemizdeki gençlerin boş vakitlerini sağlıksız ortamlarda değil de, sosyal bir ortamda, hem arkadaşlık bağlarını güçlendirmek hem de futbolcu adaylarını yeşil sahalara kazandırmak için basvurularınızı bekliyor.
Deneyimli antrenörler nezaretinde sürecek Levent Spor Kulübü Altyapı Yaz Futbol Okuluna kayıt yaptırıp devam etmek isteyen 1991-2000 doğumlu futbolcu adaylarının aşağıdaki adres ve telefon numaralarından bilgi almaları gerekiyor.”
LEVENT SPOR KULÜBÜ
ADRES: LEVENT SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ HACI ADİL SOKAK NO:20 1.LEVENT KARAKOL YANI LEVENT/BEŞİKTAŞ
IRTIBAT TELEFONLARI: 0 212 269 07 71 – 0 212 280 12 08
FAX:0 212 325 31 01

Dikkati Çekenler

14 Yorum

 1. yaz futbol okulu için para ödenecekmi ve yaz futbol okulunda yetenekli oyuncular alt yapıya girince qene para ödiyecekmi

 2. yoq oyle fıyat mıyat bız levent spor kulub b genç oynuyoruz gel dogum tarihin 93 isen

 3. siirtliyim 1991 doğumluyum ne olacak halımız bızde futbbolcu olmak istıyoz siirt gol kırağım var ama lisansım yok allah rızası için yardımcı olun bana abıler bı deneyın beyenmeseız tmm deyın saygılarımla abıler boym 1.79 sayg

 4. allah rızası için yardımcı olun maddı durumum yok

 5. mrhaba ben mehmet sol ve sag ıkısıde var bende ondan sol acık yada sag acık oynıyabılıyorum

 6. sevgiliarkadaşlar ben ferhan buseçmeler ne zaman yapılacak bizide bilgilendirirseniz sevinim…. çok iyi bir kaleciyim….

 7. IRMAK SPORDA OYNUYORUM 1992 DOMLUYUM FORVET OYNUYORUM ÇOK HIZLIYIM BİDE YETENİKLİYİM

 8. IRMAK SPORDA OYNUYORUM 1992 DOMLUYUM FORVET OYNUYORUM ÇOK HIZLIYIM BİDE YETENİKLİYİM SAYGILAR

 9. aidat falan ödenmiyor 2-3 Ekim 2010 u-17 liglerimiz başlıyo aralıkta da u-19. Liglere katılıyoruz lisanslı futbolcu olarak.İsteyen gelsin idmanlarımız çileklide levent büyük kulüp özellikle A-Takımımız süper

 10. ben 98 doğumluyum kaleciliğim çok iyi ve çeviğim ama yeriniz nerede

 11. ben 1995 16 yaşındaym boyum çok kısa ama her yerde oynarım cevizli sporda oynuyom 2 kulüp istedi gitmedim futbolcu olmak tek dileğim yeteneğim iyi tekniğim iyi her kez öle diyo bana yardım cı olun lütfen msn adresim murat_-lincoln@hotmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu