“KAZANIRSAK ŞAMPİYONUZ!”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, öğrencilerini kutladı ve şampiyonluk yarışıyla ilgili önemli ifadeler kullandı…

MOTİVASYON KONUŞMASI

Kayserispor galibiyetiyle rahat bir nefes alan ve kalan beş hafta için moral depolayan Beşiktaş’ta, teknik direktör Sergen Yalçın, maç sonrasında öğrencilerine motivasyon konuşması yaptı.

“ŞAMPİYONLUK BİZİM ELİMİZDE”

Soyunma odasındaki konuşmada, gelecek adına ümit dolu mesajlar veren çalıştırıcı, şampiyonluğun artık kendi ellerinde olduğunu dile getirdi.

“BU TABLO BİZİ ÇOK UMUTLANDIRDI”

Bu kadar eksiğe rağmen, takımda görev alanların bulunmayan arkadaşlarını aratmadığına vurgu yapan ve bunun için takımı kutlayan siyah – beyazlı teknik adamın, “Elbette üç puan önemli ama bu tablo da bizi çok umutlandırdı” diyerek birlik-beraberlik tablosunun kendilerini başarıya taşıdığını söyledi.

“İNANCINIZI VE CESARETİNİZİ KAYBETMEYİN”

Bu sezon ilk kez santrforsuz oynayan ve küme düşme hattındaki bir takıma karşı üç gol atarak üç puan kazanmanın önemli bir başarı olduğunu söyleyen Sergen Yalçın’ın, “Kayserispor maçı öncesinde de söylediğim gibi artık bizim için her maç ayrı bir final. Bu tempoyu ve coşkuyu devam ettirmemiz lazım. Bahanemiz yok, çıkıp oynayacağız, dedik; sizler de bunu başardınız. Ne söylesem az. İnancınızı da, cesaretinizi de hiçbir zaman kaybetmeyin” diye konuştuğu öğrenildi.

“KAZANIRSAK ŞAMPİYONUZ”

Deneyimli teknik adamın son sözlerinde şu şekilde oldu: “Rakiplerin fikstürü ya da kimlerle oynayacağı, ne kadar puan kazanıp kaybettikleri bizler için öncelikli olmamalı. Biz kendi maçlarımızı kazanıyor muyuz ona bakacağız. Eğer kazanıyorsak şampiyonuz. Bunu herkes böyle bilmeli” şeklinde uyarılarda bulunduğu ortaya çıktı.

Share.

Leave A Reply