İki kupalı Şampiyon Beşiktaş’ta kriz büyüyor.

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ı Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda şampiyonluğa ulaştıran ancak lig sürerken yeni sözleşme konusunda genel sekreter Mesut Urgancılar’ın Sergen Yalçın ile yaptığı “Kontrat sezon sonuna bakılacak” diyerek başlayan kriz Beşiktaş’ın şampiyonlar ligine direkt katılım hakkı kazanmasına rağmen anlaşma hala sağlayamayan Sergen Yalçın, ayrılık kararı aldı.
Hürriyet gazetesi haberine göre Sergen Yalçın’ın şampiyonluk priminin geç yatırılması, masaya geç oturulması ve ilk teklifin çok düşük olması nedeniyle kırgın olduğu belirtildi. Yalçın’ın dünkü görüşmenin ardından yakın çevresine sarf ettiği sözler de ortaya çıktı. İşte detaylar…

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın, gelecek sezon için siyah beyazlı kulüpte çalışmama kararı aldı. Başarılı teknik adamın şampiyonluk priminin geç yatırılması, masaya geç oturulması ve ilk teklifin çok düşük olması nedeniyle kırgın olduğu belirtildi. Yönetimin son teklifi ile kendisinin istediği rakam arasındaki fark bir hayli azalmış olmasına rağmen imza atmamasının da bundan kaynaklandığı ifade edildi.

Yalçın’ın dünkü görüşmenin ardından yakın çevresine şunları söylediği belirtildi:

“Ben hiçbir zaman parayı sorun yapmadım. Öyle olsa diğer teknik direktörler gibi yönetimle görüşmeleri için avukatlarımı yollar, sözleşmeye ağır maddeler koyardım. Beşiktaş’a gelirken para konuşmadım, şimdi mi konuşacağım! Ama bu yaşananlar beni çok üzdü. Onurum, gururum kırıldı. Sezon bitmiş 35 gündür bekletiliyorum. Mobbinge uğradığımı düşünüyorum.”

Mesut Urgancılar’dan tepki çeken Sergen Yalçın açıklaması: “Kontrat sezon sonuna bakılacak “

Paylaş.

2 yorum

  1. Geri Bildirim: İki kupalı Şampiyon Beşiktaş’ta kriz büyüyor. - Medya Oluşum

  2. Geri Bildirim: Beşiktaş'ta neler oldu, Şenol Güneş'in milli takıma gidiş sürecinde neler oldu ? - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: