İbrahim Üzülmez’le 1 yıl daha

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

İbrahim ÜzülmezBu sezon gösterdiği performansla hem gençlere, hem de rakip takımların sol beklerine taş çıkartan 35 yaşındaki İbrahim Üzülmez’in 1 yıl daha Beşiktaş’ta kalacağı öğrenildi.

Habertürk’ten Kartal Yiğit’in haberi;

İbrahim Üzülmez… Bu hırs ve azmi olduğu müddetçe gerçekten Üzülmez. Sezon başı kampında İbrahim Toraman’la kavga ettiği için kadro dışı kaldı, istediği kulübe gitmesi için yol verildi ama o “hayır” dedi. Canla başla çalıştı, affedildi ve yeniden formayı giydi. Yönetimin sezon sonu için jübile teklif ettiği 35 yaşındaki tecrübeli oyuncu bu teklifi de kabul etmedi. Affedilmesinin ardından gençlere taş çıkaran bir oyun sergileyen Üzülmez, uzun bir aradan sonra A Milli Takım’a yeniden çağrılma başarısı bile gösterdi. Yaşıyla doğru orantılı olarak performansını da arttıran Üzülmez kendi çapında “Azmin zaferini” gerçeğe döndürdü.

‘BEŞİKTAŞ BENİM YUVAM’

Taraftarın “Deli İbo”su İbrahim Üzülmez’le ilgili yönetimin düşündüğü kararı ise Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu açıkladı: “İbrahim gençlere örnek olabilecek bir oyuncumuz. Yaşına rağmen sergilediği performans ortada. Saha içerisinde çok hırslı. Biz onu bırakmayacağız. Yeni sezonda da bizimle olacağını düşünüyoruz. Ve futbolu Beşiktaş’ta bırakacaktır.”

“Beşiktaş benim yuvam” diyen İbrahim Üzülmez de “Ben bir yıl daha oynamak istiyorum. Bu gücü kendimde buluyorum. Oynayıp oynamamak önemli değil ama bu atmosferin içinde bulunmak benim için önemli. Tabii kararı yönetimimiz verir. Bana saygı duymak kalır” dedi.

Paylaş:

Bir Yorum Yaz