”HIRSIZLAR HER YERDE!”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı…

Beşiktaş Benim Ailem…

Kulakları çınlasın BJK Divan ve Kongre üyesi, Balıkesir Millet Vekili Ahmet AKIN’dan arakladım bu lafı. Bu nedenle, ‘Ailemi’ yeri geldi mi uyarmak ve korumak, benim vazifem.

BEŞİKTAŞLILAR DİKKAT!

Malumunuz 2 Milyar Dolarlık Kripto (Şifreli) Para vurgunu, Türkiye’nin gündemini sarstı. 27 yaşında bir fırlama, fakir-fukaranın parasını aşırıp Ülkeden kaçtı. Beşiktaşlılara, defalarca ikazda bulundum. Camiamızda bazı gözü açık tayfalar, bu KRİPTO PARA olayında dümene geçmek istiyor diye…

BJK BASKETBOL TAKIMININ SPONSORU KRİPTOCU!

Bildiğiniz üzere, BJK Basketbol takımının sponsoru Iceypex firması. Geçmiş dönemde Beşiktaş’a sponsor olmak, yöneticilik yaptığım firma münasebeti ile bize de kısmet oldu. O nedenle idmanlıyım. Parayı ödeyip kulüplere sponsor olan firmanın ilk hamlesi kongre üyesi listesi, yani hazır portföye sulanmak olur. Aslında bu isim ve diğer bilgilerin 3. şahıslara verilmesi yasak. Ama yapılmıyor diyen yalan söyler!

Icrypex Firmasının sponsor yapılma haberlerine bakarsanız, firmanın kulübe sponsorluk ücretini KRİPTO PARA ile ödediğinin yazılıp/çizildiğini göreceksiniz.

Bu kocaman bir YALAN! Bir kere kanunen 7 BİN TL’nin üzerinde ki her ödeme Bankalar üzerinden yapılmak zorunda. (Yani Paraya Çevirmek Zorundasınız) Birde BJK raporlarında bu varlığı nasıl kayıt altına alınacağını, Allah’ını seven bana anlatsın. Kısacası bu sponsorluk anlaşması hikayesi, bir özendirme ve YALANLA başladı. Ben ‘Öküzün Altında Buzağıyı Aramaya’ devam edeceğim. Bir şeyi aradım mı bulurum… Söz veriyorum; O “ÖKÜZÜ” bulunca, ilk işim sizlerle paylaşmak olacak.

YÖNETİCİNİN KRİPTO PARA ŞİRKETİ

Hali hazırda BJK Yönetim Kurulu üyesi bir ismin, KRİPTO PARA şirketi var. Dolayısıyla bu sektörle, yakinen ilgilenmekte. Yanlış anlamaya meal vermek istemem, kimseyi zan altında da bırakmam. Ekip olarak, bu konunun üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Elimize gelen her türlü bilgi/belgeyi de anında sizlere aktaracağız.

AİLEMDEN Ricam türlü özendirme, sponsorluk, reklam, aranma gibi durumlarda BEŞİKTAŞ ismi olduğu için kanmama ve ikna olmamaları. Yatırım yapacağınız her alanda Bin düşünüp, Bir karar verin. Malumunuz devir çok kötü. Hırsızlar Her Yerde!

Hak Edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: