Guti Saba Tümer’e konuk oldu! “UEFA’yı kazanacağız” / Video

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ın İspanyol yıldızı Guti Saba Tümer ‘e konuk oldu. CNN Türk ekranlarında Saba Tümer Guti sohbeti izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Guti CNN Türk’te – Video

İşte Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Guti’nin Saba Tümer’e yaptığı açıklamalardan satır başları;

Geceleri çok az çıkıyorum. Basın ve Serdal Adalı peşimizde olduğu için fazla çıkamıyoruz zaten. Benim hayatım İspanya’da da tartışılan bir şey. Ama sonuçta bu benim hayatım. Biz bir insanız, maçı kazandıysanız, ertesi gün de izinliyseniz o günü en iyi şekilde geçirirsiniz. Biz de bunu değerlendiriyoruz.

Cengiz Semercioğlu, Madrid’de taksiye binmiş. Taksici “Guti Türkiye’de de geceleri çıkıyor mu” demiş.

Taksici muhtemelen arkadaşımdır. Kesin diskoya giderken götürmüştür beni. Gerçekten fazla çıkmıyorum dışarı. Magazincileri sevmiyorum. Ben bir futbolcuyum. Benim hakkımda haber yapılacaksa futbolla ilgili yapılması lazım. Ekmek almaya gidiyorsam bunun haber olmaması gerekir. Guti ekmek alıyor diye haber yapılması anlamsız. Keşke paparazziler olmasa, olsa da olması gerektiği gibi olsa en azından burada oturduğum gibi onlarla da oturup muhabbet edebilsek. Bir fotoğraf çekerken izin alsalar. Onları da anlıyorum, bu işi yapmak zorundalar. Ama her şeyi haber yapmaları anlamsız.

Çok utangaç biriyim. Özellikle bayanlarla konuşurken utanıyorum. Evden çıkmayı fazla sevmiyorum. Madrid’de bu kadar olmuyor ama Türkiye’de daha fazla heyecanlanabiliyorum. Çünkü dil sorunum da var. Zaten bir bayanı beğendiyseniz kim olursa olsun konuşmakta zorluk çekebilirsiniz.

UEFA kupasını alacak mısınız?

Kazanacağız! Böyle bir taraftar her şeyin en iyisini hak ediyor. Kulüp olarak çok ciddi atılımlarda bulunduk. Çok iyi oyuncular geldi. Rakiplerle mücadele etmek için elimizde her şey var.

Ben golf oynuyorum, başkan (Yıldırım Demirören) oynamaya çalışıyor

Çok fazla olmasa da golf oynuyorum. Yani ben oynuyorum, başkan da oynamaya çalışıyor. Kendisi de biliyor geliştirmesi gerektiğini. Çok da istekli bu konuda. Golf malzemesi satan mağazalar başkandan çok mutlulardır. Çünkü devamlı topu dışarı atıyor. Tabi bu işin şakası. Başkan, Serdal bey ve Cengiz Bey olmasaydı muhtemelen ben de burada olmazdım.

Bu golü sana atacağım dediğin kız oldu mu hiç?

Oldu ama hatırlamıyorum hangisi olduğunu. Sana bile söylemiş olabilirim. Hayatımda hiç yalan söylemedim. Hayatta her şeye saygı duymanız lazım, ikincisi her şeyi doğru yapmalısınız.

Beşiktaş taraftarına buradan ne söylemek istersin?

Aslında onlara söyleyecek bir şey yok. Çünkü gerçekten harikalar. Beşiktaş bugün hem Türkiye’de hem de dünya çapında bu kadar önemli bir takımsa onların çok büyük katkısı var. Hem takıma yardımları, hem de beni bu konuma getirmeleri beni çok mutlu ediyor ve çok teşekkür ediyorum.

Guti Saba Tümer sohbetinin ilk bölümü;

[media id=309 width=600 height=340]

İkinci Bölüm;

[media id=310 width=600 height=340]

Programın son bölümü;

[media id=311 width=600 height=340]

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: