Fulya DavasıHaberSpor Haberleri

Fulya’yı temyize götüren yönetim şimdi de Beşiktaş’a ait tesisler için protokol imzaladı!

fulya selenium

13 Mayıs 2018 Pazar günü yapılacak 2017 yılının İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısının bugün açıklanan çağrı ilanında şok bir gündem maddesi de duyuruldu!

Daha önce, Beşiktaş kulübünün çıkarları doğrultusunda sonuçlanan Fulya davasını temyize götürerek camiayı şok eden Beşiktaş yönetimi, şimdi de Fulya’da Beşiktaş’ın tapulu malı olan arazi için Aşçıoğlu İnşaat ile hiçbir detayı açıklanmayan bir protokol imzalandığını duyurdu.

13 Mayıs’ta Akatlar’da yapılacak olan 2017 yılının İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısının çağrı ilanı bugün açıklandı. İlanda toplantının gündem maddelerinden biri camiayı şok etti. İlanda Fulya’da tapulu arazimiz olan yerin Aşçıoğlu’na devredilmesine ilişkin şu ifadeler kullanıldı:

“Aşçıoğlu İnşaat ve Taahhüt Turizm Ticaret A.Ş. ile imzalanan 21.07.2005 tarih ve 40746 yevmiye numaralı Arsa Payı Karşılığı İnşaat Yapım Sözleşmesi hükümleri gereğince ana parselden ifraz edilmiş bulunan 62C Parsel üzerinde Selenium Twins kullanımına (sosyal tesislerin olduğu alan) terk edilmiş bulunan alan üzerine 76 Parselde bulunan Selenium Twins adlı konut bloklarının lehine irtifak hakkı tesis edilmesi hususunun görüşülmesi ve Aşçıoğlu İnşaat ve Taahhüt Turizm Ticaret A.Ş. ile imzalanan 11.10.2017 tarihli protokolün 4.4 maddesi uyarınca oya sunulması,”

Yönetimin temyiz ettiği Fulya davasında süreç hala devam ederken davalı olunan inşaat şirketi ile protokol yapılması siyah beyazlı camiada şaşkınlık yarattı.

[adrotate banner=”309″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu