Divan Kurulu hafta sonu da çalışacak

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Beşiktaş’ta yaklaşan seçimler öncesi başkan adaylığı imzaları için tartışmalar devam ederken Divan Kurulu, üyelerin aday önerge dilekçelerini verebilmeleri için hafta sonu da mesai yapacağını duyurdu.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada “Sayın Üyelerimiz, bilindiği üzere Mayıs ayında yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurulu Toplantısı’nda Yönetim Kurulu Başkan Adayı olarak başvuru yapacak adaylarımızı önermek üzere, kongre üyelerimizin destekledikleri adaya imza verebilmeleri için 27 Nisan Cumartesi günü saat 11:00-16:00 ve 28 Nisan Pazar günü 11:00-15:00 saatleri arasında ‘ek süre’ açılmış olup; belirtilen saatlerde Divan Kurulu Başkanlığımız kulüp binamızda hazır bulunacaktır.” denildi.

Divan Kurulu’ndan yapılan diğer açıklamada ise imza için son tarihler hatırlatıldı;

“Kulübümüzün 5-12 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda yapılacak olan; Yönetim Kurulu Başkanlığı, Denetim, Disiplin ile Seçme ve Sicil Kurulları seçimlerinde aday olmak isteyen seçme ve seçilme hakkına sahip Kongre Üyelerimizin adaylık dilekçelerini 2 Mayıs 2019 günü saat 17:00’ye kadar Divan Kurulu Başkanlığı’na vermeleri gerekmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’na aday olmak isteyen üyelerimiz, kendilerinin ve kurul üye adaylarının Tüzüğümüzün 35. Maddesine, Denetim Kurulu Başkanlığı’na aday olmak isteyen üyelerimiz, kendilerinin ve kurul üye adaylarının Tüzüğümüzün 42. Maddesine, Disiplin Kurulu Başkanlığı’na aday olmak isteyen üyelerimiz, kendilerinin ve kurul üye adaylarının Tüzüğümüzün 44. Maddesine, Seçme ve Sicil Kurulu Başkanlığı’na aday olmak isteyen üyelerimiz, kendilerinin ve kurul üye adaylarının Tüzüğümüzün 49. Maddesine uygun özelliklere sahip olduklarını belirten açıklamaları da ekleyerek adaylık müracaatını yapacaklardır.”

Paylaş:

Bir Yorum Yaz