Daum’dan Yıldırım Demirören’e teselli

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören önceki gün ilginç bir şekilde biraraya geldi.

Vatan gazetesinin haberine göre Demirören’in sahibi olduğu Kemer Golf Club’a üye olmak için Kemerburgaz’a giden Daum, ligin ilk haftalarında ağır yara alan Yıldırım Demirören’le 1.5 saat vakit geçirdi. Kemer Club’a eşi ve çocuklarıyla üye olan Daum, Beşiktaş Başkanı’nı teselli etmeye çalıştı.

Daum, “Futbol bu, ummadığınız anlarda beklemediğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz. Ama geçici bir durumdur” diyerek Demirören’i teskin etmeye çalıştı.

Daha sonra ikili bir süre golf üzerine sohbet ederken, konu Avrupa maçlarına geldi.

Demirören, “Biz CSKA’yı yeneriz. Sizin rakibiniz Sheriff’le de daha önce oynadık. Oradaki insanların tek eğlencesi futbol. Futbol için yaşıyorlar. Hatta taraftarları maçlara biz de yıllar öncesinde olduğu gibi takım elbiseyle geliyorlar. Çok şaşıracaksınız. Çok keyifli bir deplasman, inşalah keyifli dönersiniz” dedi. Daum ise “Bu sezon üç puanla tanışamadık. Siz de biz de bu hafta tanışırız” diyerek yanıt verdi. Kemer Golf Club’a gelen insanlar Daum ve Demirören’i böyle görünce “Ne güzel bakın iki kulübün önemli isimleri karşılıklı sohbet edebiliyor. Futbol hep böyle yansıtılsın” diyerek tebrik ettiler.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: