Currently set to Index
Currently set to Follow

“Biz Tesislere Giremezken Menajerler Cirit Atıyor”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş’ın eski futbolcularından kongre üyesi Ali Eren Beşerler, siyah beyazlı takımın gündemi hakkında açıklamalarda bulundu.

Duhuliye’ye konuşan Beşerler, Beşiktaş’ın oyuncu kalitesinin şampiyonluğa oynayacak kalitede olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Hocaya bir şey söylemek istemiyorum. Hoca da her şeyi konuşamıyor. Burada eleştireceğim yönetimdir. Sezon sonu Sergen Hoca bu takımı aldı bir yere getirdi. Ama geçen seneki takım çok büyük kalite kaybı yaşadı. Bu kadro planlamaları hiç düzgün yapılamadı. Plansızlıkla giderek çökersin.

Beşiktaş’a yazık oluyor. Paran yoksa adam alma. Çöp adam alacaksan hiç alma. Milleti gönderiyorsun aldığın adamlar ortada. Burak’ı gönderdin kimi aldın? O kadar fedakarlık yaptı Burak. Kalsaydı. Hadi gönderdin, alacağın oyuncunun belli olması lazım. Caner ve Gökhan için de aynısı geçerli. Göndereceksen alacağın adam belli olmalı.

Altyapıdan futbolcuların sürekli gönderilmesi normal. Ama bu şekilde gönderilmesi doğru mu dersen değil. Bu futbolcular gönderiliyor bir planlaması var mı? Futbolcular gönderiliyor ama kadro şişkinliği azaltılsın diye gönderiliyor. 8-10 yaşından beri baktığın çocuklardan başkaları faydalanacak. Satarsın bonservis kazanırsın, kiralık gönderirsin gelir sende fayda sağlar, bunlar var mı yok. 6 futbolcuyu bir takıma gönderiyorsun amaç ne? Bir menajer girmiş herkesi almış gitmiş. Biz bile giremezken tesislere bu menajerler nasıl cirit atıyorlar.”

Share.

Leave A Reply