İş Dünyası Haberleri

Beymen’den Avrupa Olimpiyat Komiteleri Üyelerine Özel Davet

50 Avrupa ülkesinden olimpiyatlarda görev alan ekipler, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlenen ve 50 Avrupa ülkesinden olimpiyatlarda görev alan ekipleri bir araya getiren Avrupa Olimpiyat Komiteleri 52’nci Genel Kurul Toplantısı, Beymen’in ev sahipliği yaptığı özel bir davet ile sona erdi.

Hasan Arat hem ev sahibi hem de davetli oldu

2023 Avrupa Oyunları’nın değerlendirildiği, Paris 2024 Olimpiyat Oyunları hazırlıklarının görüşüldüğü paneller kapsamında İstanbul’da bir araya gelen Avrupa Olimpiyat Komiteleri Genel Kurulu’nun kapanış daveti Beymen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Avrupa Olimpiyat Komiteleri ve Beymen Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Arat ile Beymen Group CEO’su Elif Çapçı ev sahipliğinde Ortaköy Feriye’de gerçekleşti.

Beymen Grubu Yönetim Kurulunda görev yapan Hasan Arat ve Beymen Group CEO’su Elif Çapçı Ortaköy Feriye’de gerçekleşen geceye ev sahipliği yaptılar.

Katar Fonu Mayhoola’nın Cem Boyner’den satın aldığı Boyner Holding’e ait olan Beymen Grubunda Yönetim Kurulunda görev yapan Hasan Arat ve Beymen Group CEO’su Elif Çapçı ev sahipliğinde Ortaköy Feriye’de gerçekleşen geceye, Avrupa Olimpiyat Komiteleri Başkanı Spyros Capralos, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Genel Sekreteri Neşe Gündoğan ve Avrupa Olimpiyat Komiteleri Genel Sekreteri Raffaele Panozzi’nin yanı sıra toplantılar kapsamında İstanbul’da bulunan Avrupa Olimpiyat Komiteleri üyeleri katıldı.

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu