BJK HaberleriFulya DavasıGündemSpor Haberleri

Beşiktaş’ta yenilik mesajının altından eskiler çıktı

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından Trabzon’dan ayrılarak İstanbul’a geldiği bilinen Şenol Güneş önce Adnan Dalgakıran’ın Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro ile anlaşmak istemesi sonra da Önder Karaveli’nin takımla olan uyumu neticesinde Ahmet Nur Çebi ile birlikte sezon sonunu beklemeye karar verdikleri iddia edilmişti.

EURO 2020 faciasının yaşatan Şenol Güneş istanbul havalimanına geldi, taraftar tepkili

Bu iddiaları yönetim kurulu üyeleri yalanlasa da Şenol Güneş’in hala Trabzon’a dönmediği ve Ahmet Nur Çebi ile birlikte önümüzdeki sezona hazırlandıkları gelen bilgiler arasındaydı.
Bu sürede önce Şenol Güneş’in daha önce birlikte çalıştığı kondisyoner Miguel Peiro İstanbul’a gelerek geçtiğimiz hafta sonu Beşiktaş ile sözleşme imzaladı.

Dusko Tosic’in paylaşımı Şenol Güneş’in hala Trabzon’a dönmediği iddialarını doğruladı.

Beşiktaş’ın önümüzdeki yıl teknik direktörü olacağı iddia edilen Şenol Güneş, EURO 2020’de milli takımın tarihindeki en başarısız olduğu dönemde birlikte çalıştığı yardımcısı Şeref Çiçek ve Milli Takım Analisti Eren Şafak ile birlikte Dusko Tosic ve Ali Naibi ile yemekte bir araya geldi.
Ayrıca görüşmede kısa süre önce Beşiktaş’ta göreve başlayan kondisyoner Miguel Peiro da Şenol Güneş ve ekibinin görüşmesine katıldı.
İstanbul’da gerçekleşen bu toplantı sonrası Şenol Güneş’in yeni sezondaki ekibini topladığı iddia edilmeye başlandı.

Daha önce Beşiktaş’ta görev yaptığı sırada çift prim aldığı iddia edilen Ali Naibi ile yine Şenol Güneş’in Beşiktaş’ta görev yaptığı sırada Şenol Güneş’in yardımcısı olup aldığı maaş yüzünden çıkan kriz sonrası idmana çıkmayan Şeref Çiçek tartışılan isimler oldu.

Şeref Çiçek, Beşiktaş’ta maaş krizi yaşamıştı

2016 yılında Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda da zorlu karşılaşmalar oynayacak olan Beşiktaş’ta sürpriz bir gelişme yaşanmış ve  Şeref Çiçek’in kendisine yapılan maaş zammını beğenmediği ve bundan dolayı tepki koyarak idmana katılmamamıştı.

Siyah beyazlı yönetimin olaya müdahale etmek için teknik direktör Şenol Güneş’in bu konuda bir tavır ortaya koymasını beklediğini söylemiş ancak Şenol Güneş olaya karışmamıştı.
Yönetim bunun üzerine Şeref Çiçek’e maaş artımında bulunmuştu.

NationalTurk Haber

Beşiktaş’a Şenol Güneş’le birlikte gelen Şeref Çiçek, mesleki kariyerinde daha önce Bursaspor, Trabzonspor, Osmanlıspor, Hacettepe ve Gençlerbirliği kulüplerinde çalışmıştı.

2014 yılında aynı maaş krizi Bursaspor’da da yaşanmıştı.

2014 yılında Bursaspor’da Şenol Hoca`nın göreve getirdiği yardımcı antrenörler Şeref Çiçek ve Mehmet Kulaksızoğlu, Bursaspor yönetiminden yüksek maaş talep etmişti. 50 bin peşinat, 20 bin lira maaş, araba, ev ve yüzde 100 prim istediği iddia edilen Çiçek ve Kulaksızoğlu`na, 12 bin 500 lira maaş ve yüzde 70 prim önerilmişti.

Şenol Güneş de yaşanan bu gelişmelerden rahatsızlık duymuş ancak Başkan Recep Bölükbaşı gerek Şeref Çiçek`le gerekse Mehmet Kulaksızğlu ile yaptığı görüşmelerde anlaşma sağlamıştı.

Burak Yılmaz ile de görüşülmüştü.

Geçtiğimiz haftalarda Şenol Güneş’in isteği doğrultusunda Burak Yılmaz ve Emre Kocadağ arasında bir görüşme olduğu Emre Kocadağ’ın Şenol hoca işle anlaştık Burak Yılmaz’a ‘Gel futbolu Beşiktaş’ ta bırak’ dediği de sızan bilgiler arasındaydı.

Ahmet Nur Çebi : “Burak Yılmaz kim? Tanımıyorum, bilmiyorum.” demişti

“Önder Karaveli ile yenilik mesajı veriyorsunuz. Şenol Güneş ile tekrar geleneğe mi dönülecek?”

Sosyal medyada haberin yayılmasıyla birlikte gerçek olmayan takma isimli hesaplardan Şenol Güneş’ olumlu kampanyalar yapılırken, gerçek hesaplar ve bazı gazeteciler Şenol Güneş’ dönülmesini eleştirdiler.

Erbatur Ergenekon TRT Spor’da: “Önder Karaveli ile yenilik mesajı veriyorsunuz. Şenol Güneş ile tekrar geleneğe mi dönülecek?” dedi

“Daha 1-2 hafta önce medya önünde ANÇ önder hoca gitmediği sürece devam edeceğiz dedi, Şenol güneş soruldu cevap vermedi ve bugün bir foto düştü medyaya. İşte biz taraftar ne yaptığı belirsiz basiretsiz bir beceriksizden transfer falan bekliyoruz, başarı bekliyoruz.”

“Bir tarafta milyonluk kadroyu dördüncü yapıp milli takım için Beşiktaş’ı satan Şenol Güneş diğer tarafta 13 kişiyle üç kupa kazanan Beşiktaş’ın efsanesi Sergen Yalçın sence hangisi.”

https://twitter.com/EJoaquinjk/status/1486087202551607303?s=20

“Şenol Güneş mi? Yazıklar olsun Ahmet Nur Çebi Trabzonu ihya ettiniz şampiyon yaparak “Beşiktaş’ın hakkı yenip doğranırken, puanları(22puan) gasp edilirken sessiz kalarak” Şimdi sıra Trabzonluyu mu ihya etmeye geldi. Üstelik Beşiktaş’ı yüzüstü bırakıp giden birini.”

Şenol Güneş Beşiktaş sayesinde Şampiyonluk gördü. Biliçin Hazırladığı takıma en kaliteli takviyeler yapılarak Şenol Güneş geldiği ilk sene şampiyonluk gördü. Beşiktaş tarihinin belkide en kaliteli kadrosuydu. Üç tane kulübü Ligden düşürdü. Gitsin çok sevdiği trabzonu şampiyon yapmaya

Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Ali Naibi çift prim almış, birini elden Ahmet beye vermiş

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu