Fikret Orman Ronaldinho gerçeğini açıkladı!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman taraftarın merakla beklediği  Brezilyalı futbolcu Ronaldinho’nun transferinin ancak düşündükleri ücrette anlaşılırsa gerçekleşeceğini söyledi.

 Fikret Orman Ronaldinho ‘yu düşünüyoruz fakat öncelikle ücrette anlaşılması gerektiğini söyledi.

Transferde Beşiktaş’ın gündemde olduğu zamanlar fiyatların çok yukarılara çıktığını anlatan Fikret Orman, Rakiplerimiz şu transferi yaptı biz de yapalım gibi egosal bir hareketin içinde değiliz. Herkes doğru bir takım kuracağımıza inansın. Bütün takımın ücret yapılanması bizi ilgindiren bir şey diye konuştu  Fikret Orman Ronaldinho bizim istediğimiz seviyelerde olursa ve futbolu yönetenlerimiz faydalı olacağını düşünürse olur böyle şeyler” dedi.

Başkan Fikret Orman, Akaretler’deki kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, teknik direktör konusunu futbol direktörü Önder Özen’in sürdürdüğünü belirtirken, Prosinecki konusuna ise ”niyetimiz olmuştur ama etik dışı bir görüşmemiz olmamıştır” dedi.

Görevi başında olan hiçbir bir teknik direktörle görüşme yapmadıklarını söyleyen Fikret Orman, “Seçimden sonra bizim en önemli gündem konumuz UEFA’ya vereceğimiz savunmaydı. Ben de pazartesi günü bu toplantıların içindeydim. Telefonuma binin üzerinde mesaj gelmiş. Kayserispor Kulübü Başkanı’nın bana gönderdiği mesajı görmedim. Ancak bana gönderilen mesajın gazetecilere de gönderilmesini yakışıksız buluyorum. Konuyu uzatmak istemiyorum. O günkü hırsına ve şekerine bağlıyorum” diye konuştu.

 

Paylaş.

Bir Cevap Yaz