Browsing: Milliyet

Haber
Yönetimden açıklama: Bölünme yok

Beşiktaş yönetimi, bugün Milliyet gazetesinde yönetimin teknik direktör krizi yaşadığı ve yöneticilerin ikiye bölündüğü yolundaki haberi yazılı bir açıklama ile yalanladı.

Haber
Yıldırım Demirören’i yakabilecek ayrıntı!

Şike soruşturması kapsamında Asbaşkanı Serdal Adalı ve Teknik Direktörü Tayfur Havutçu ile Protokol Müdürü Ahmet Ateş’in tutuklandığı Beşiktaş’ta sıra Yıldırım Demirören’e mi geliyor?

Haber
İngiliz medyası hala “Robinho Beşiktaş’ta” diyor

Siyah-beyazlı kulüp, Sambacı ile ilgilenmediklerini açıklasa da İngiliz medyası transfere bitti gözüyle bakıyor.. Taraftar siteleri adeta kilitlenirken, yönetim dün bir kez daha Robinho’nun gündemden düştüğünü belirtti. Ancak sponsor arayışları devam ediyor..

Spor Haberleri
Beşiktaş’a Robinho şart!

Yabancı futbolcuya “futbol değeri ve becerisi için saygı duymanın yanı sıra”, geldiği takımı güçlendirdiği kadar geldiği kulübün ruhunu zayıflatan, bin bir emekle üretilip ihraç edilen binlerce konteynır fındık, fıstık, tekstile mal olan, forma gasp edip milli takıma yetişecek gençlerin önünü tıkayan birer “kredi kartı sarmalı” gibi bakan ben, “Beşiktaş’ın, Quaresma ve Guti’den sonra Robinho’yu da alması gerekir” dersem tuhaf kaçar belki…

1 2