Beşiktaş Trabzonspor maçı hakkında başvuruyu ne zaman yaptı ?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş’ta gündem Trabzonspor maçını Pazar gününe alınması hakkında başvurunun ne zaman yapıldığı

Dün A Spor muhabiri Sercan Dikme’nin saat 20.06’da sosyal medyadan verdiği habere göre Beşiktaş, Trabzonspor maçının Pazar oynanması için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurdu. TFF, Beşiktaş’ın başvurusunu reddettiği öğrenildi.

Sporting Lizbon maçı öncesi Ahmet Nur Çebi ne demişti ?

Ahmet Nur Çebi Sporting Lizbon maçı öncesi yaptığı konuşmada böyle bir resmi talepte bulunulduğuna dair bir açıklama yapmamış ve konudan maalesef diyerek olumsuz olduğuna dikkat çekmişti.

Sporting Lizbon maçı öncesi Beşiktaş Youtube kanalına konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Bu maçtan sonra ligin lideri ve güçlü bir takım olan Trabzonspor ile karşılaşacağız. Trabzonspor maçının Pazar günü oynanmasını çok isterdik. Perşembe gecesi İstanbul’a gelmiş olacağız. Cuma günü evinde dinlenen oyuncuyu neredeyse sıfır antrenmanla maça çıkaracağız. Federasyon bunlara dikkat etse çok daha iyi olacaktı. Anladığım kadarıyla yayıncı kuruluşun bu konuda ısrarları var. Pazar günü Fenerbahçe ile Galatasaray’ın maçları var. Pazartesi milli ara nedeniyle maç yok. Anlıyoruz ama bir defalık da olsa TFF, yayıncı kuruluşa baskı yaparak Pazar günü bir maçı saat 13.00’te, birini 16.00’da, birini de 19.00’da oynatabilirdi. Maalesef bu konularda dediğim dedikçilerin dediklerini yaptığımızda zararlı bizler oluyoruz.” tepkisini göstermişti.

Sosyal medyada ise bu duruma tepkiler oluştu;

“Maç saati itiraz etselermiş, çok acele etmiş bizim yönetim. Taraftar aylar öncesinden uyardı ama nerdeee o idrak gücü ”

“Kusura bakmasınlar ama 2 ay öncesinden belli fikstüre son gün itiraz ederlerse tabi reddederler. Taraftarın gazını almak için boş boş talepte bulunmasınlar. Taraftar 2 aydan beri söylüyor bunu o zaman nerdelerdi”

Beşiktaş, 6 Kasım 2021 Cumartesi akşamı saat 19.00’da Süper Lig’in lideri Trabzonspor’u Vodafone Park’ta ağırlayacak.

Share.

Leave A Reply