Beşiktaş İlçesinden Haberler

Beşiktaş Levent’te 11 katlı binanın yıkımında yola moloz düştü, 3 araç hasar gördü

İstanbul Beşiktaş Levent’te, Kanyon AVM karşısında ki 11 katlı binanın yıkımı sırasında, yola molozlar düştü. Olayda 3 araç hasar gördü.

Bir taş parçası otomobillerden birinin camını kırarak içeri girdi, yolcu koltuğundaki kadın hafif şekilde yaralandı. Olay nedeniyle Beşiktaş’tan Levent yönüne trafik yoğunluğu yaşandı.

Olay Levent Büyükdere Caddesi’nde saat 11.30 sıralarında meydana geldi.

Olay, Kanyon AVM karşısında ki Levent Büyükdere Caddesi‘nde saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 11 katlı binada iş makinesiyle yıkım yapılırken, ön taraftaki duvardan kopan moloz parçaları kaldırıma ve caddeye düştü.

O sırada Sarıyer yönüne ilerleyen 3 araç, taş parçalarının isabet etmesiyle zarar gördü. Taş parçalarından biri içinde iki kişinin bulunduğu bir otomobilin camından içeri girdi.

Yolcu koltuğunda oturan bir kadın hafif şekilde yaralandı. Yaralı, ambulansla kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Polis çevrede güvenlik önlemi alırken, başka araçların zarar görmemesi için trafik şeritten sağlandı.

Olay nedeniyle, Beşiktaş’tan Levent yönüne trafik yoğunluğu yaşandı.

İddia: Hüseyin Yücel Çilekli’yi İBB’den Almak İstedi, İmamoğlu Vermedi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu