Beşiktaş

Beşiktaş Galatasaray maçı hakkında

Beşiktaş Kulübü bu hafta sonu oynanacak Beşiktaş Galatasaray Maçı Biletleri Hakkında Bilgilendirme yaptı.

Beşiktaş Kulübü’nün Beşiktaş Galatasaray Maçı Biletleri Hakkında Bilgilendirmesi şu şekilde oldu.

Futbol A Takımımız, Trendyol Süper Lig’in 28. haftasında 3 Mart Pazar günü saat 19.00’da Tüpraş Stadyumu’nda Galatasaray ile karşılaşacak.

Bu hafta sonu oyananacak olan Beşiktaş Galatasaray Derbisi karşılaşmasının biletleri, Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Tümosan Konyaspor maçına bilet satın almış taraftarlarımız için 29 Şubat Perşembe günü 10.00-22.00 saatleri arasında ön satışta olacaktır. Müsabakanın biletleri, 1 Mart Cuma günü saat 10.00’da genel satışa sunulacaktır.

Galatasaray maçında, 162 numaralı locada bulunan koltukların bilet satışı yapılacaktır.

162 numaralı loca koltuklarından bilet satın alacak taraftarlarımıza maçtan sonra kendileri ile iletişime geçilerek takımımızın imzalayacağı Beşiktaş forması hediye edilecektir.

Bilet satışlarına ilişkin detaylar, aşağıdaki gibidir.

Beşiktaş Galatasaray Maçı Biletleri nereden satın alabilir?

Beşiktaş Galatasaray Maç Biletinizi passo.com.tr ve Passo akıllı telefon uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. Tüpraş Stadyumu Bilet Satış Gişesi’nde bilet satışı yapılmayacaktır.

Kaç adet bilet satın alabilecek?

Bir kişi kendisi ile birlikte toplam bir kişi adına (1 adet) bilet satın alabilir. Bilet satın alınacak tüm taraftarlarımızın passolig kart sahibi olması gerekmektedir.

NationalTurk Haber

Passolig kartım henüz elime ulaşmadı, maça nasıl girerim?

Passolig kartınız henüz elinize ulaşmadıysa tek maçlık geçiş kartınızı Tüpraş Stadyumu Bilet Satış Gişesi’nden teslim alabilir ya da akıllı telefonunuzdan Passo uygulamasını indirerek stadyuma giriş yapabilirsiniz.

Kombinemi sezon içerisinde kaç maç transfer etme hakkım var?

Kombine sahibi kadın taraftarlarımızın, öğrenci indirimli kombineye sahip taraftarlarımızın, Doğu Üst ve Kuzey Üst tribünlerinden kombinesi bulunan taraftarlarımızın 2023-2024 sezonu içerisinde 3 maç ile sınırlı transfer hakları bulunmaktadır.

Diğer kategorilerden kombineye sahip olan taraftarlarımızın 2023-2024 sezonu içerisinde 6 maç ile sınırlı transfer hakları bulunmaktadır.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor maçlarına gelemeyecek kombine sahipleri, kombinelerini sadece maçlık olarak Kulübümüze devredebileceklerdir.

Kulübümüze devredilen koltuğun satılması durumunda ilgili maçın bilet ücretinin %47’lik bölümü kombine sahibinin Passolig hesabına aktarılacaktır. Aktarılan ücret, bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim olarak kullanılabilecektir.

Kombine transfer hakkım doldu, ne yapabilirim?

Kombine transfer hakkını dolduran taraftarlarımız, gidemeyecekleri her bir karşılaşma için kombinelerini Kulübümüze devredebilirler.

Maça gidemeyeceğim kombinemi nasıl değerlendiririm?

Maça gidemeyecek taraftarlarımız, kombinelerini Kulübümüze devredebilirler. Devredilen kombinenin Kulübümüz tarafından satılmasının ardından bilet ücretinin %47’si parapuan olarak kombine sahibinin Passo hesabına aktarılacaktır. Biriken parapuanlar, 2024-2025 sezonu kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlamaktadır. Devir talebinin onaylanması için Kulübümüz tarafından satışa sunulan aynı kategori koltukların tükenmesi gerekmektedir.

Beşiktaş Galatasaray Maçı Biletleri  2024-2025 Sezonu İçin Kombine Yenileme Hakkım Olacak mı?

Kombine sahipleri, 2023-2024 sezonu içerisinde gidemeyecekleri her bir maç için kombinelerini Kulübümüze devredebilirler.

Kombine sahipleri, 2023-2024 sezonu içerisinde kombinelerini bir başkasına transfer etme hakkı kadar devredebilirler.

Kombine sahiplerinin 2023-24 sezonu içerisinde kombinelerini Kulübümüze ya da bir başkasına devretmeden maça gelmeme hakkı beştir.

Kombinesini Kulübümüze ya da başkasına devretmeden beşten fazla maça gelmemiş kombine sahiplerinin 2024-2025 sezonu için kombine yenileme hakkı olmayacaktır.

Beşiktaş Galatasaray Maçı için Gazi-Engelli Tribün bilet talebini nasıl yaparım?

Engelli ve Gazi taraftarlarımız, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir.

Beşiktaş Galatasaray Maçı Biletleri, Tüpraş Stadyumu Gazi Engelli Tribünü kapasitesiyle sınırlı olduğundan yarın (29 Şubat) saat 10.00 itibarıyla yapılacak talepler, sırası ile dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır.

Tüpraş Stadyumu Gazi Engelli Tribünü biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın BJK logolu Passolig kart sahibi olması gerekmektedir.

* Gazi taraftarlarımızın engelli talep formunun “Engellilik Oranı” bölümüne gazi olduklarını belirtmek için “Gazi” yazıp formu tamamlamaları gerekmektedir.

Taraftarlarımızın engellilik durumunu belirten belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli belgesi yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

Beşiktaş Galatasaray Karşılaşması İl Güvenlik Kurulu Kararları

Galatasaray karşılaşmasında sadece Beşiktaş A.Ş. logolu Passolig kart sahibi taraftarlarımız bilet satın alabilirler.

03.03.2022 tarihinden itibaren Galatasaray A.Ş. logolu Passolig kartlarını iptal eden taraftarlar karşılaşmaya bilet satın alamayacaktır.

Karşılaşmaya bilet satın alan taraftarlar ve kombine sahipleri biletlerini transfer edemeyecektir.

Tümosan Konyaspor Karşılaşmasında Tribün Kapatma Cezası Alan Bloklar

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) 22 Şubat 2024 tarihli toplantısında; 19 Şubat 2024 tarihinde Trendyol Süper Lig’in 26. haftasında oynanan Tümosan Konyaspor karşılaşmasında taraftarların neden olduğu çirkin-kötü tezahürat nedeniyle bir maçlık tribün kapatma cezası verilmiştir.

Tümosan Konyaspor karşılaşmasını SPOR TOTO KUZEY ALT TRİBÜN 108, DOĞU ÜST TRİBÜN 415 ve 416 numaralı bloklarda seyreden taraftarların Passolig kartları bir maç süreyle engellenmiş olup, Galatasaray karşılaşmasını tribünden seyredemeyeceklerdir.

Bilet Fiyatları

1. Kategori 2.000TL
2. Kategori 1.850TL
3. Kategori 1.700TL
102 – 125 Blok 3.150TL
103 – 124 Blok 2.500TL
4. Kategori 2.250TL
5. Kategori 2.100TL
6. Kategori 1.800TL
7. Kategori 800TL
8. Kategori 700TL
413 – 418 Blok 1.700TL
414 – 417 Blok 1.800TL
415 – 416 Blok 1.900TL
VIP 100 : 12.500TL
VIP 101 – 126 : 10.000TL
Loca 162 : 20.000TL

“Hasan Arat var olan sistemin devamı”

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu