BeşiktaşBJKHaberSpor Haberleri

Beşiktaş divan üyeliğinden 283 kişi ihraç edildi

Beşiktaş Divan Kurulunda aralarında Yıldırım Demirören,Erdoğan Demirören,İsmail Ünal,Serdar Bilgili,Rahmi Koç gibi isimlerin bulunduğu 283 kişi Divandan ihraç edildi.

Beşiktaş Postası’nın Haberine Göre;

Beşiktaş külübünde Divan Kurulu kararıyla Divan’a 3 kez mazeret bildirikmeksizin gelmeyen 283 kişi Divan üyeliğinden düşürüldü.Aralarında eski başkanlar Yıldırım Demirören ve Serdar Bilgili’ninde bulunduğu 283 kişi Yalçın Karadeniz başkanlığındaki Divan Kurulu üyeliğinden düşüldü.

Mazeret bildirmeden 3 defa gelmeyenler düşürülüyor!

Geçen yıllarda Divan üyeliği için tüzükte Atıf Keçeçi’nin son anda verdiği ”Divana 3 defa mazeret bildirmeksizin gelmeyenlerin üyeliği düşsün” önergesinin 42 oyla kabulunden sonra Beişktaş’ın anayasası olan tüzüğe bu madde getirilmişti.

Suçlu Kim? Gelmeyenler mi? Hatırlatmayanlar mı?

Yalçın Karadeniz’e Divan’da üyelikleri düşürülen üyelerden ateş püskürüldü.Fikret Orman ve kurmaylarıda bundan nasibini aldı.Alınan bilgilere göre Serdar Bilgili’nin Yalçın Karadeniz ve Fikret Orman’ı arayıp bunun düzeltilmesini aksi halde bunun sorumlusu kimse açıklamasının yapılmasını istediği öğrenildi.

Serdar Bilgili çılgına döndü

Yıllardır bu kulübe hizmet verdiği  ve bunun bedelinin bu şekilde olmaması gerektiğini vurgulanan Serdar Bilgili,en azından arayabilirlerdi,tekzip gönderebilirlerdi,fakat yapmadılar,Fikret Orman’la daha önce görüşmüştüm acilen bunun düzeltilmesi gerekiyor dedi.

Hasan Arat ateş püskürdü

Böyle bir olayın nasıl olduğu kanısına varamadığını söyleyen Hasan Arat,külübe yıllarını vermiş olan bu insanaların külüp başkanı ve yönetim kurulunun haberi olmaksızın böyle bir karar verildiği için anlam veremediğini belirtip,gereğinin yapılmasını aksi halde kendilerinin gereğini yapacağını beyan etti.

Yalçın Karadeniz basın toplantısı düzenliyor

Yalçın Karadeniz ise Beşiktaş’ın anayasası olan tüzüğün böyle bir madde içerdiği ve mazeretsiz katılmayan herkesin eşitsizlik gözetmeden ihraç edildiğini söyledi.Herkesin eşit olduğunu,birilerine hatırlatma yapmanın hiçbir anlamı olmadığını belirten Karadeniz,gereğini yaptık, 3 defa mazeretsiz gelmeyen kim varsa tüzüğe uygun şekilde ihraç edilmiştir dedi.Birilerine haber verip diğerine haber vermemek,veyahut birilerini kayırıp diğerlerini kayırmamak gibi birşeyin olmayacağını belirten Yalçın Karadeniz,Beşiktaş’ın anayasası ne emrediyorsa o şekilde uygulandı.Biz kimseye haber vermek zorunda değiliz dedi.

[adrotate banner=”326″]

YASAL UYARI: BesiktasPostasi haberlerinin kopyalanması yasaktır.Yazı,sadece BesiktasPostasi.Com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalanyanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.Medya Oluşum®

NationalTurk Haber

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu