Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi Kadın Voleybol Takımı, Dicle Nur Babat’ı renklerine bağladı

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi Kadın Voleybol Takımı, Vakıfbank’tan Dicle Nur Babat’ı kiralık olarak kadrosuna kattı / Beşiktaş Haberleri

Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş kampüsünde düzenlenen ve Beşiktaş Voleybol Şubesi Genel Koordinatörü Levent Çifter ile Bahçeşehir Üniversitesi Spor Direktörü İsmail Türker Kurşun’un yer aldığı imza töreninde Dicle Nur Babat ile sözleşme imzalandı.

İmza töreninin ardından açıklamada bulunan Dicle Nur Babat, Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi forması giyeceği için çok mutlu olduğunu belirterek, “Umarım ben ve takım arkadaşlarım güzel bir sezon geçiririz. Bahçeşehir Üniversitesi’ne, kulübümüze yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür ediyorum. Yeni bir yapılanma içerisindeyiz. Hedefimiz bu sezon play-off oynayarak Avrupa kupalarında yer almak.” diye konuştu.

Bu sezon başarıların geleceğine inandığını vurgulayan Genel Koordinatör Levent Çifter, “Bahçeşehir Üniversitesi, eğitimdeki öncülüğünü sporda da gösteriyor. Beşiktaşımız’a yakışır bir takım oluşmasında katkıları çok fazla olan bu değerli eğitim kurumuna saygılarımı sunuyorum. İnanıyorum ki voleyboldaki birlikteliğimiz diğer branşlarda da devam edecek.” dedi.

Teknik heyetin ihtiyaçları doğrultusunda transferler yaptıklarını belirten Bahçeşehir Üniversitesi Spor Direktörü İsmail Türker Kurşun ise şunları söyledi:

“Beşiktaş’la yaptığımız ortak çalışma uyum içinde sürüyor. Dicle Nur Babat, üniversite takımımızda da forma giymiş bir oyuncu. İlerleyen günlerde yabancı transferlerimiz de olacak. Ön sözleşme yaptığımız bir isim var. Kulübümüze yakışır bir kadroyla sezona başlayacağız. Umut ediyorum Beşiktaş camiasıyla iş birliğimiz uzun yıllar devam eder.”

Share.

Leave A Reply