Beşiktaş İlçesinden HaberlerGündem

Beşiktaş Belediyesi’nden online tıbbi destek

Beşiktaş Belediyesi, sürdürmekte olduğu tıbbi danışmanlık hizmetlerini koronavirüs salgını nedeniyle online platforma taşıdı.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından pandemi ilan edilmesinin ardından Beşiktaş Belediyesi,danışmanlık hizmetlerini online platforma taşıdı.

Psikolojik Danışmanlık, Diyetisyen, Aile Danışmanlığı ve Fizyoterapi hizmetleri yüz yüze görüşmenin toplum sağlığı açısından güvenli olmadığı şu günlerde belediye vatandaşlara online platformlar aracılığıyla ulaşmaya devam edecek.

Online danışmanlık hizmeti bu alanda yetkinliği olan psikolog, diyetisyen, aile danışmanı ve fizyoterapistler tarafından verilecek.

Psikologlar ile online olarak Koronavirus salgını nedeniyle yaşadığınız endişeleri, sıkıntıları veya diğer problemlerinizi,

Diyetisyenler ile beslenme konusunda danışmak istediklerinizi,

Aile Danışmanına aile içinde yaşadığınız problemleri ve çözüm yollarını,

Fizyoterapistler ile de uzman oldukları konularda sormak istediklerinizi ister karşılıklı olarak online, isterseniz randevu alarak evinizden çıkmadan danışabilir, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Görüşme sırasında ev ortamında danışmanlık için uygun ve sessiz bir ortamda örneğin koltukta veya masada otururken görüşmelere katılmalı, mikrofonun ve kameranın açık olduğundan emin olmalısınız. Seans sürecinde bulunduğunuz odaya kimsenin girmeyeceğinden ve bulunduğunuz odanın yeterli aydınlatıldığından emin olun. Seans esnasında paylaşılanlar sizin ve danışmanınız arasında kalacaktır.

Hizmete Beşiktaş Belediyesinin Web sitesinde yer alan Online Tıbbi Danışma Hizmeti ikonuna tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu