Bernd Schuster’in avukatı İstanbul’da mı?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yıldırım Demirören yönetiminin tıpkı Del Bosque, Rıza Çalımbay ve Ertuğrul Sağlam’da olduğu gibi “arkasındayız” dediği Bernd Schuster’in avukatının İstanbul’a geldiği iddia edildi.

Milliyet’in haberine göre Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, avukatı Vicente Montes’i acil olarak İstanbul’a çağırdı. Alman hocanın İspanya’daki dostlarına da, “Dönebilirim” diye bir açıklama yaptığı öğrenildi

Beşiktaş’ta dün yaşanan ilginç gelişme, “Bernd Schuster takımdan ayrılıyor mu?” sorusunu akıllara getirdi. Türkiye’ye adapte olamayan ve siyah-beyazlılar tarafından “istenmeyen adam” ilan edilen Teknik Direktör Bernd Schuster, avukatını acil olarak İstanbul’a çağırdı. Hemen Türkiye’ye hareket eden Vicente Montes, konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınarak, sadece, “Schuster’in isteği üzerine Türkiye’ye gidiyorum” dedi. Montes’in acil olarak İstanbul’a gitmesi, “Schuster gönderiliyor” yorumlarına yol açtı. Alman çalıştırıcının, avukatı Montes’i kulübün isteğiyle mi, yoksa fikir danışmak için mi çağırdığı belli olmadı.

Schuster’in birkaç gün önce de İspanya’daki dostlarına, “Dönebilirim” yönünde açıklama yaptığı öğrenildi. Bunun üzerine başta Getafe Kulübü olmak üzere Atletico Madrid başkanlarının devreye girdiği ve Alman teknik adamla bir telefon görüşmesi yaptığı iddia edildi. Getafe Başkanı Angel, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Teknik Direktör Michel ile yolların ayrılacağını açıklamış, Schuster’i takımın başına getirmek için her türlü fedakârlığı yapacaklarını söylemişti.

Share.

2 yorum

Leave A Reply