Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nden gövde gösterisi

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ın en eski ve en fazla kongre üyesi olan derneklerinden Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin 11. Olağan Genel Kurulu, Ankara Sheraton Oteli Balo Salonunda yapıldı.

Kurula, TBMM eski başkanı Hikmet Çetin, eski Olağanüstü Hal Bölge Valisi Ünal Erkan, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Başkan Yardımcısı ve eski TBMM Başkanvekili Uluç Gürkan, Maliye Bakanlığı müsteşarlarından Biltekin Özdemir, emekli generaller Mesut Türker, Orhan Adıyaman, Orhan Ballı’nın yanısıra birçok bürokrat ve Siyah-Beyazlı camianın önde gelen isimleri katıldı.

Balıkesir, Karamürsel ve Düzce derneklerinin yönetim kurullarının da hazır bulunduğu kurulda Beşiktaş eski yöneticileri İbrahim Altınsay, Muzaffer Nasıroğlu ve Deniz Atalay da boy gösterdi.

İstanbul’dan davet edilen İbrahim Altınsay, Berk Hacıgüzeloğulları, Cengiz Sarıkaya, Gürol Bağcı ve Hürser Tekinoktay kongre sonunda Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin Beşiktaş camiasındaki önemini belirten konuşmalar yaptı.

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin önceki başkanlarından Arkan Tünay, yaptığı konuşmada bir spor gazetesinde yer alan “Anadolu Beşiktaşlılar Derneği kim oluyor” temalı yazı hakkında açıklamalarda bulundu.

Söz konusu gazeteciyi “Biz kimiz biliyor musunuz? İşte biz generalden erlere kadar, milletvekillerinden seçmene kadar, bakanlardan halka kadar insanların oluşturduğu bir topluluğuz. İşte biz buradayız. Peki biz şimdi sana soruyoruz; Sen kimsin?” sözleriyle eleştiren Tünay, salondakilerden büyük alkış aldı.

Paylaş.

1 Yorum

  1. Yaşar Evliyaoğulları on

    Buradaki isimleri toplayayıp bir yönetim kurulu oluştursak değil Türkiye’yi Avrupa’yı sallarız.

Bir Cevap Yaz