Bunu da yaptılar! Harun, Alen’i vurdu!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş tribünlerinde yine silah ve kan gündemde. Bu sefer de amigolardan Harun Dulkara, Alen Markaryan’ı Üsküdar’da kurşunladı.

Alınan bilgilere göre Beşiktaş tribün lideri Alen Markaryan ile Ayhan Ketenci, haklarında kötü konuştuklarını öğrendikleri Harun Dulkara ile Üsküdar’da buluştu.

Görüşmede Harun Dulkara’nın kendisi hakkında söylediği sözler nedeniyle sinirli olan Alen Markaryan ve Ayhan, iddialara göre “Seni artık tribünde istemiyoruz” dedi.

Alen Markaryan’ın yerinde gözü olduğu bilinen Harun Dulkara’nın, “Ben sizin aleyhinizde konuşmuyorum. Beni safdışı bırakmanız için bunu ispat etmeniz gerekir” yanıtını verdiği belirtildi. Bunun üzerine Alen Markaryan ve Ayhan Ketenci, Harun Dulkara’nın kendileri hakkında olumsuz konuştuğu gizli telefon kaydını ortaya koydu. Görüntülere sinirlenen Harun Dulkara da cebindeki silahı çıkararak kurşun yağdırdı. Kurşunlar Markaryan’ın dizine, ayak bileğine ve eline isabet etti.

Diğer amigo Ayhan Ketenci olay yerinden kaçarak kurtuldu. Bir diğer iddiaya göre, olayın G.Saray-Beşiktaş maçı için siyah beyazlılar için ayrılan bölümdeki biletlerin satışı konusunda çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde de duruluyor.

Bu arada Harun Dulkara, Fatih’te yakalanarak Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü. Dulkara, ‘Alen Markaryan’ı neden vurdunuz’ sorusuna ‘Sonra, sonra’ diye yanıt verdi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde 10 sanığa ağırlaştırılmış müebbet istendi

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: