Spor HaberleriAhmet Nur ÇebiBJK Haberleri

Ahmet Nur Çebi: Trabzonspor için kalıcı yatırımlar şart

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin yıllar önce Trabzon Dergisi için verdiği röportajda kullandığı ifadeler dikkat çekti.

Trabzon Araklı doğumlu olan Ahmet Nur Çebi‘nin 2012’de Beşiktaş yönetimine girmeden önce Trabzonspor yönetimine girmek için çalışmalar yaptığı iddia edildi. Hatta bunun için dönemin bir bakanını devreye soktuğu ancak başarılı olamadığı iddia edildi.

O dönem 60’ncı Tayyip Erdoğan hükümeti görevdeydi. Eski Trabzonspor başkanlarından Faruk Özak ise Bayındırlık ve İskan Bakanı olarak görev yapıyordu. Trabzonspor camiasında Özak için her dönem “Derin Trabzonspor” yakıştırmaları yapılırdı.

Gazeteci Ali Çil her ne kadar Özak adını vermese de, iddiasını; “Dönemin bakanından canlı olarak dinlemiştim: Benim Trabzonspor’a müdahale ettiğimi söylüyorlar. Ahmet Nur Çebi’yi yönetime sokamadım” ifadelerini kullandı.

Çebi, Beşiktaş yönetimine girmeden önce Trabzonspor Dergisi’nde bir röportaj vermişti. O röportajda bugünün Beşiktaş Başkanı “Trabzonspor’un geleceği için kalıcı yatırımlar şart” başlıklı bir de röportaj vermişti.

Kaynak: Fotospor

Ali Çil’den Ahmet Nur Çebi için şok iddia “Torpil yaptı ama yine de Trabzonspor yönetimine giremedi!”

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu