Basın Toplantısı izlenimleri; Ahmet Nur Çebi ve Ceyhun Kazancı’ya tepkiler Karaveli’ye destek

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin, Teknik Direktör Önder Karaveli ve Sportif Direktör Ceyhun Kazancı basın toplantısı sonrası; Ahmet Nur Çebi ve Ceyhun Kazancı’ya tepkiler olurken, Karaveli’ye destek verildi.

İşte sosyal medyadan tepkiler.

“Bu ikisi” diyebilen bir adam

“Daha konuşmaya başlarken yanındaki kişiler için “Bu ikisi” diyebilen bir adam. Üslup yoksunu, lafının nereye gittiğini, çıkabilecek polemikleri tartamayan biri Çebi maalesef. Açıkçası kuru sıkı bir şahsiyet”

Şirketine yönetici alırken o görevde en altta bile çalışması olmayan birini yönetici olarak şirketine alır mı

Ahmet Nur Çebi.. Şirketine yönetici alırken.. Hiçbir deneyimi olmayan.. Hatta sektörel bir deneyimi olmayan.. Hatta o görevde en altta bile çalışması olmayan birini yönetici olarak şirketine alır mı ? Ceyhun Kazancı kimdir.. Hayatında herhangi bir sporu prof yapmış mıdır ?”

“Bari gençlik projesi diye çakalım millete.”

Hoca aradık, beceremedik. Bu yıl 12. Olucaz. Seneye para olmayacak. Transferi de zaten beceremeyiz. O kadroya şenol güneş gelmez. Bari gençlik projesi diye çakalım millete.

Passolig müdürü başka ? Adam belki iyi bir yönetecidir ama sportif direktörlük ne alaka”

“Futboldan çok anladığımı iddia etmem hatta anlamam da ama sportif direktör ne iş yapar diye google sordum. Form durumları, taktiksel hamleler, oyun anlayışının geliştirilmesi, futbolcuların kişisel gelişimi gibi konular, teknik direktörün işi olsa da takımın transfer ve kamp bütçeleri, oyuncu takip sistemi (scouting), gençlik geliştirme birimi (altyapı) sportif direktörün sorumluluk alanıdır. Şimdi Ceyhun beyin futbol geçmişi nedir ? Passolig müdürü başka ? Adam belki iyi bir yönetecidir ama sportif direktörlük ne alaka”

Koskoca Beşiktaş Ceyhun Kazancı’ya mı kaldı yazıklar olsun

Beşiktaş’la yatan Beşiktaş’la kalkan bir dünya Adam varken Şifo, Samet hoca, Ertuğrul sağlam, İbrahim üzülmez, vs. Kala kala koskoca Beşiktaş Ceyhun Kazancı’ya mı kaldı yazıklar olsun

Başkanın profesyonellikten anladığı kişi Ceyhun Kazancı’ysa vah Besiktaş’ımın haline…

“Bir tane gazeteci niye sormaz? Ceyhun kazancı nin futbol bilgisi nerelere dayanıyor?”

“Sonunuz yakın Çebi sen git Trabzon başkanı ol”

Ahmet Nur Çebi: “Önder Karaveli’yle devam edeceğimizi söylememe rağmen bunu polemik haline getiren medyayı anlayamıyorum.” Yönetici kılıklı ne konuşuyor peki başkan yönetimdeki çürükleri temizle bi zahmet”

“İkinci feda sezonu”

Ahmet Nur Çebi: “Beşiktaş’ın başkanı olarak çıkıp diyorum ki; hocayla yolumuza devam ediyoruz. Hala diyorlar ki; Beşiktaş’ın hocası kim?”

Asbaşkan Emre Kocadağ: “Önder Hoca ile devam ediyoruz ama planlarımıza uyan bir hoca ile yollarımızı birleştirebiliriz.

Ceyhun Kazancı: “Bruno Pinheiro ile anlaştık”

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Basın Toplantısı izlenimleri; Ahmet Nur Çebi ve Ceyhun Kazancı’ya tepkiler Karaveli’ye destek - Medya Oluşum

Bir Cevap Yaz

%d