Currently set to Index
Currently set to Follow

Ahmet Nur Çebi : İstediğimi alamadım.. Sergen Yalçın : Küçülmeye gitmiyoruz ..

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Denizlispor’u deplasmanda 5-1’lik skorla farklı mağlup eden siyah beyaslı oyuncular Beşiktaş’ın kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi’yi memnun edemedi.

Farklı alınan sonuca rağmen oynanan memnun olmadığı söyleyen Ahmet Nur Çebi “Elimizdeki takımla çok daha iyi bir oyun bekliyorduk. İstediğimi alamadım. Daha iyi olması lazım. Çok daha rahat bir maç oynamamız gerekiyordu. Kazandığımız için sevinçliyiz. Ancak daha iyi bir oyun bekliyorduk. Temenni ederdim ki oyun düzeyi yüksek bir maç olsun. Çünkü Beşiktaş’ın her zaman için bunu becerebilecek bir takımı olacaktır.” diye konuşan Çebi önümüzdeki sezon çok değişik bir kadro yapmayı düşündüklerini ve “Altyapıdan, scoutlarımızın bulduğu gençlerden ve yabancılardan oluşan bir kadro düşünüyoruz” dedi…

Maç toplantısının ardından basın toplantısı için gazetecilerin önüne çıkan Sergen Yalçın ise; “Beşiktaş, önümüzdeki sezon gençlerle oynamayacak, şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracak.Sadece genç olduğu için bir oyuncunun Beşiktaş’ta oynayamayacağını belirtmek istiyorum. Beşiktaş, önümüzdeki sezon gençlerle oynamayacak, şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracak. Küçülmeye gitmiyoruz. Kimse farklı algı yaratmasın” dedi.

Sergen Yalçın’ın Basın Toplantısında yaptığı açıklamalar;

Share.

Leave A Reply