Ahmet Nur Çebi Fikret Orman’a haber gönderdi mi?

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

2020’de pandemi nedeniyle ertelenen mali genel kurulun ilk gününde Fikret Orman dönemi oylanacak. Gelen bilgilere göre Ahmet Nur Çebi yönetimi ortak karar aldı. Fikret Orman dönemini ibra etmeyecek ve ibra edenleri hain ilan edecek.

Bu durumdan haberdar edilen Fikret Orman’ın mali genel kurula katılmayacağı ancak oylamada negatif bir durumun önüne geçmek için kongre üyeleri arasında bir organizasyon yapmaya başladı.

Fikret Orman ile Ahmet Nur Çebi’nin “ibra savaşı”

Fikret Orman’ın asıl hamlesi ise Pazar günüyle ilgili. Ahmet Nur Çebi döneminin oylanacağı mali genel kurulun ikinci gününde Fikret Orman başka bir planlama içinde.

Gelen bilgilere göre kendisini ibra etmesini isteyen isimlerden Ahmet Nur Çebi ve yönetimini ibra etmemesini istedi.

Camianın önemli isimleri ise Orman ile Çebi arasında “ibra savaşı”anın kulübü böyle bir dönemde zor durumda bırakacağını iddia ederek, görüşmeler yapıyor.

Çünkü bu şekilde devam ederse hem eski hem de yeni başkan icra edilmeyecek gibi duruyor.

Ahmet Nur Çebi Fikret Orman’a haber gönderdi mi ?

Gözünen tablo bu ama bir de işin arka yüzü var.

Ahmet Nur Çebi’nin geçtiğimiz günlerde Fikret Orman ile sulh sağlaması için aracılarla haber gönderdiği gelen bilgiler arasında.
Fikret Orman’ı temsilen Muzaffer Nasıroğlu’nun yaptığı görüşme sonunda Fikret Orman Ahmet Nur Çebi’ye güvenmediğini kendisinin sessiz kalmasına rağmen devamlı aleyhinde kampanya yaptığını belirttiği bu nedenle anlaşma yapmasının mümkün olmadığı gelen bilgiler arasında..

Son görüşme teklifi hatırı sayılır birinden geldi

Bunun üzerine kulüpte bir yakının görev aldığı bilinen hatırı sayılır birinden son görüşme teklifi geldi.
Çok gizli yapılan bu görüşmeden nasıl bir sonuç çıktığı ancak hafta sonu yapılacak oylama ve kongre sonucu belli olacak.

Hürser Tekinoktay: “Hesap sorma sırası artık genel kurula gelmiştir. Mevcut yönetim dahil hiç bir dönemi ibra etmeyin.”


0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: